Rafał Brzozowski po raz pierwszy o swoim związku. Rozstanie sporo go kosztowało. Nie uwierzycie, komu się zwierzył

Rafał Brzozowski o uczuciach

Rafał Brzozowski o uczuciach

Rafał Brzozowski po raz pierwszy otworzył się na temat swojego związku w rozmowie z Natalią Jakułą w jej cyklu Iron Made. Co powiedział i czy jest gotowy na nowy związek?

Rafał Brzozowski jest jednym z najbardziej rozpoznawanych wokalistów w Polsce. Karierę rozpoczął od udziału w programie The Voice of Poland, gdzie trafił do drużyny Andrzeja Piasecznego. Odpadł tuż przed ścisłym finałem. Mimo to zrobił karierę. Od lat tworzy kolejne przeboje. Na swoim koncie ma już 4 albumy studyjne, a jego pierwszy singiel Tak blisko otrzymał nagrodę telewidzów w kategorii Hit lata na gali rozdania Eska Music Awards 2012.

Muzyk zdobył ogromną sympatię widzów i świetnie sprawdza się także w roli prowadzącego popularne programy rozrywkowe w TVP. Zadebiutował w Kole Fortuny, a dwa lata później pojawił się jako gospodarz w muzycznym show Jaka to melodia?

Ostatnio było o nim bardzo głośno, kiedy reprezentował Polskę na Eurowizji 2021 z utworem The Ride. Nie odniósł sukcesu, ale z pewnością zdobył nowych fanów.

Rafał jest jedną z gwiazd Telewizji Polskie i często pojawia się jako gość lub prowadzący na różnych imprezach. jednak jego życie jest owiane tajemnicą. Wiadomo, że od jakiegoś czasu jest singlem. W kwietniu ubiegłego roku, po 8 latach, rozstał się z narzeczoną, Anną Tarnowską. Po oficjalnym komunikacie w social mediach więcej się na temat nie wypowiadał.

Czy od tamtego czasu jego serce zabiło mocniej? Po raz pierwszy na temat rozpadu związku i nowej miłości wokalista opowiedziała Natalii Jakule.

Rafał Brzozowski o życiu uczuciowym i nowym związku

Rafał Brzozowski był jednym z pierwszych gości na kanale Natalii Jakuły Iron Made. Porozmawiali o karierze zapaśniczej wokalisty, psychologii w sporcie i w życiu. Prowadząca nie omieszkała zapytać artysty, czy korzystał z pomocy specjalistów, a ten potwierdził, że są takie sytuacje, że była taka potrzeba:

Sam zauważyłem, że w pewnych sytuacjach osobistych, kiedy mi się rozpadały związki, pewne relacje, zauważyłem,  że coś jest nie tak, że trzeba by było z jakimś specjalista porozmawiać, poszukać przyczyny, dlaczego tak się stało. Generalnie powinno być wszystko dobrze, a nie jest – powiedzał.

Zdradził także, że w związku ważna jest dla niego absolutna akceptacja drugiej osoby z jej wszystkimi wadami i zaletami. Jeśli tego brakuje, to relacja nie może się udać. Nie ukrywał, że to jego wnioski po własnych doświadczeniach. Wyznał także, że sporo przeszedł w stosunkach damsko-męskich:

Ja przeszedłem już przez góry, doliny, przez wszystko, wszystko, co dobre i wszystko, co złe, a nawet najgorsze.

Na pytanie, czy jest gotowy na nowy związek, odpowiedział, że nie jest osoba, która szybko przechodzi z relacji w relację. Obecnie skupia się na karierze, która jest  szczytu, a zdaje sobie sprawy, że tak nie będzie zawsze, więc raczej ta sfera życia teraz jest dla niego najważniejsza. Brzozowski nie wyklucza nowej miłości, ale dał odczuć, że ten moment przed nim tak jak zwolnienie tempa w pracy.

Cała rozmowa poniżej.

 


Rafał Brzozowski o życiu uczuciowym i nowym związku

Rafał Brzozowski o życiu uczuciowym i nowym związku

Rafał Brzozowski o życiu uczuciowym i nowym związku

Rafał Brzozowski o życiu uczuciowym i nowym związku

Rafał Brzozowski - Opole 2022. Dzień trzeci festiwalu

Rafał Brzozowski - Opole 2022. Dzień trzeci festiwalu

Komentarze

 • Gośćhalina hellak pisze:

  Trzeba szybko postarac die o partnerke chce pan byc dziadkiem do swego dziecka a dziecko bedzie fajne jak pan.Do roboty panie Rafale.Czas leci

 • Gość Kasia pisze:

  Ludzie złośliwi krytykują,bo zazdrość zdziera ich.Zyczę panu znalezienie drugiej połówki.Jest pan wartościowym człowiekiem który powinien mieć odpowiednią osobę przy sobie.

 • Gość Małgorzata pisze:

  Z przyjemnością oglądałam” Koło fortuny” jak pan prowadził.Lubię też \'Jaka to melodia \'.Pan Rafał jest prawdziwym gentleman,kulturalny.W obecnych czasach jest to bardzo ważne.

 • Maka pisze:

  A jakie są te kolejne przeboje, ktoś je zna i gdzieś są grane? RB to już chyba nie muzyk tylko prezenter TVP.

  • Gość pisze:

   Właśnie też się nad tym zastanawiam 🧐, autor artykułu pewnie też nie zna tytułów tych przebojów skoro poza jednym ich nie wymienia 🤣🤣🤣

 • Gość pisze:

  Rafałku przyznaj się, źe Jesteś Geyem prawda wyjdzie na jaw i po co ci to powiedz prawdę to nie wstyd

 • Krystyna Nesteruk pisze:

  Ciekawy program, z wyjątkowym rozmówcą,który z pełną swadą ujawnił cząstkę swojego osobistego życia, uwypuklając rolę sportu/zapasy/ w swojej karierze zawodowej ,a także własne zapatrywania na inne aspekty życiowe m.inn relacji z partnerką/partnerem. Oglądnęłam cz.1 ,a nie wiem dlaczego nie otworzyła mi się cz.2. Gratuluję autorce pomysłowego programu i serdecznie pozdrawiam Ją oraz Jej gościa Rafała Brzozowskiego. K.N 🎶🎤🔊

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×