Eurowizja 2021. Rafał Brzozowski wypuścił nową wersję „The Ride”! Na tydzień przed konkursem wprowadził zmiany

Eurowizja 2021. Rafał Brzozowski

Eurowizja 2021. Rafał Brzozowski

Nowa wersja piosenki Rafała Brzozowskiego na Eurowizję 2021. Tuż przed półfinałem wprowadzono zmiany w utworze The Ride. Jak teraz brzmi polska propozycja? Posłuchajcie.

20 maja w Rotterdamie odbędzie się drugi półfinał Eurowizji 2021. W konkursie o awans do finału zawalczą reprezentanci z 19 państw. Wśród uczestników jest Rafał Brzozowski, który w barwach Polski wykona premierowy utwór The Ride. Piosenkę skomponowali szwedzcy producenci. Utwór jest ukłonem w stronę brzmień lat 80., które znowu wracają do łask. Niektórzy sugerują, że w propozycji gospodarza Jakiej to melodii czuć inspiracje twórczością Duy Lipy i The Weeknd.

Nowa wersja piosenki Rafała Brzozowskiego na Eurowizję 2021

Szanse Rafała na awans do finału Eurowizji 2021 maleją z każdym dniem. Próby w Ahoy Arena nie przysporzyły mu wyższych ocen u ekspertów. Bukmacherzy nadal nie wierzą w awans Polski do finału, podobnie jak obecni na miejscu dziennikarze. Polska delegacja jednak nie przejmuje się krytyką i w pocie czoła przygotowuje się do jak najlepszej prezentacji. W końcu widzowie Eurowizji wielokrotnie zaskakiwali swoimi wyborami, głosując zupełnie inaczej, niż sugerowali analitycy.

W walce o wyjście Polski z grupy ma pomóc nowa wersja The Ride. Rafał Brzozowski zdecydował się na kosmetyczne zmiany, dzięki którym utwór nabrał nowej jakości. Co zostało poprawione? W tle możemy usłyszeć dodatkowy wokal, druga zwrotka jest znacznie bardziej funkowa, a ostatni refren wzmocniono dodatkowym męskim głosem.

Nowa wersja piosenki Rafała Brzozowskiego na Eurowizję 2021 do odsłuchania poniżej. Czy wprowadzone w The Ride zmiany poprawią notowania Polski w rankingach bukmacherów?

Jak na nową wersję The ride na Eurowizję 2021 zareagowali fani? Użytkownicy YouTube’a w komentarzach bardzo skrajnie ocenili poprawki w utworze Rafała Brzozowskiego. Są i zachwyty, i słowa krytyki:

 • Jest lepiej niż w oryginalne. Słuchanie nowej wersji to czysta przyjemność.
 • Kocham tę piosenkę jeszcze bardziej. Powodzenia Rafał.
 • Trochę lepiej, niż w poprzedniej wersji. Jestem ciekawa, jak poradzi sobie Polska…
 • Znacznie lepiej, zasługuje na zwycięstwo.
 • Nie słyszę żadnej różnicy. Ktoś może mi ją wskazać?
 • I gdzie ta różnica? Serio oceniacie to lepiej po tych „zmianach”?
 • W tym roku i tak Polska bez finału.

A wam jak się podoba zmieniona wersja eurowizyjnej piosenki? Dla przypomnienia zamieszczamy wersję oryginalną.


Rafał Brzozowski – Eurowizja 2021, pierwsza próba (fot. eurovision.tv)

Rafał Brzozowski – Eurowizja 2021, pierwsza próba (fot. eurovision.tv)

Rafał Brzozowski – Eurowizja 2021, pierwsza próba (fot. eurovision.tv)

Rafał Brzozowski – Eurowizja 2021, pierwsza próba (fot. eurovision.tv)

Rafał Brzozowski – Eurowizja 2021, pierwsza próba (fot. eurovision.tv)

Rafał Brzozowski – Eurowizja 2021, pierwsza próba (fot. eurovision.tv)

Komentarze

 • Viki pisze:

  Pamiętacie tych szkaradow przebranych co wygrali parę lat temu??

 • Gość pisze:

  Mamy wielu znakomitych artystów i świetnych autorów tekstów i kompozytorów. Tylko Polska nie umie albo nie chce tego pokazać. Daleko nam do muzycznej Europy. Bardzo daleko.

 • Gość pisze:

  Piosenka typowo eurowizyjna, wierze, ze będzie dobrze.

 • Gość pisze:

  Super,podoba mi się .

 • Ewa pisze:

  Ludzie, zamiast krytykować dajmy wsparcie naszemu reprezentantowi! Trzymam kciuki Rafał .

 • Lady Guga pisze:

  Edyta Górniak mu zrobiła taką reklamę, taki fejm, że powinien jej stopy całować. Zrobiła to kosztem utraty wiarygodności wśród swoich wiernych fanów. Ludzie Edycie długo tego nie wybaczą. Bo jak można promować tego pociesznego prezentera Kurslandu, który na scenie porusza się jak małpa i udaje że śpiewa swoim drewnianym głosem, a gęba świeci mu się jak kolano. Ten gość w roli artysty na scenie to nieporozumienie. A jego wyjazd na Eurowizje to pośmiewisko dla kraju. Do tego diva ma nagrać z nim piosenkę (ponoć świąteczną), która zapewne wyląduje na płycie divy lub składance jej największych przebojów, psując całość i trzeba będzie notorycznie przewijać…

 • Viki pisze:

  Świetna piosenka

  • Gość pisze:

   Z której strony taka świetna??? Śmieją się z nas w Europie od kilku lat. A teraz widza i słyszą, że nawet piosenkarzy mamy kiepskich. Drewniak jeden!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×