Szukaj

Dzisiaj Rafał Brzozowski nagrywa występ na Eurowizję 2021. Opublikował fragment tego, co pokaże na scenie. Będzie finał?

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski w sobotnie popołudnie nagra swój występ na Eurowizję 2021. Opublikował w sieci wideo z prób. Co na to internauci?   

Rafał Brzozowski będzie reprezentować Polskę podczas konkursu Eurowizji 2021. Wykona piosenkę The ride, która w jego ocenie jest dynamicznym i nowoczesnym kawałkiem. Po raz pierwszy zaprezentowano ją widzom Pytania na śniadanie. Tuż po emisji nowego teledysku muzyk rozmawiał z Mateuszem Szymkowiakiem i zachwalał swoją piosenkę:

To utwór dynamiczny, trochę taneczny, ale też piosenka, która może poradzić sobie na dużej scenie eurowizyjnej i w rozgłośniach radiowych.

Na temat piosenki Brzozowskiego wypowiedziało się wiele osób, w tym m.in. Elżbieta Zapendowska, która powiedziała, że według niej to kiepski wybór. Rafał odpowiedział jej na łamach tygodnika Wprost. Stwierdził, że na pewno zmieniłaby zdanie, gdyby posłuchała jego występu na żywo. Podkreślił jednak, że szanuje tę opinię.

Rafał Brzozowski nagrywa piosenkę na Eurowizję 2021

Chociaż półfinał Eurowizji 2021 odbędzie się 20 maja, Rafał Brzozowski już w sobotę nagra na żywo swoją piosenkę w studiu telewizyjnym pod Warszawą. Będzie miał godzinę na to, by stworzyć 3-minutowy występ, który nada się do emisji w telewizji. Pracy muzyka i ekipy będzie się przyglądać osoba z Europejskiej Unii Nadawców.

Jak podawał niedawno Dziennik Eurowizyjny, takie same nagrania zarejestrują inni uczestnicy. Zostaną one wykorzystane w momencie, w którym dany artysta nie będzie mógł przyjechać do Rotterdamu:

W całej Europie trwa wielkie nagrywanie tzw. „LoT” („Live to Tape”) czyli występów zapasowych, które będą użyte podczas transmisji Eurowizji 2021 jeśli dany uczestnik nie da rady przyjechać do Rotterdamu. W odróżnieniu od występów back-upowych na Eurowizji Junior, tym razem panuje spora dowolność np. względem sceny, ale materiał realizowany jest pod okiem kontrolera z EBU online – informował portal.

Pomimo że wideo zostanie nagrane w marcu, nie zostanie ono opublikowane wcześniej, niż w dzień półfinału z udziałem Polski. Do sieci przedostało się jednak wideo z prób, które udostępnił sam Rafał Brzozowski. W piątkowy wieczór pokazał filmik, na którym szlifuje układ taneczny.

Przygotowania do występu na @eurovision czas zacząć! Co prawda zostało jeszcze trochę czasu, ale chcę dopracować każdy szczegół. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik!

Internauci w komentarzach podkreślają, że trzymają kciuki za jego występ:

  • Czekamy i nie potrafimy się doczekać.
  • Super! Trzymam kciuki, proszę się nie przejmować hejtem!
  • Brawo, jest moc. Powodzenia.

Myślicie, że Polska w tym roku ma szansę wygrać Eurowizję?


Rafał Brzozowski - próby do Eurowizji 2021

Rafał Brzozowski - próby do Eurowizji 2021

Rafał Brzozowski - próby do Eurowizji 2021

Rafał Brzozowski - próby do Eurowizji 2021

Rafał Brzozowski - próby do Eurowizji 2021

Rafał Brzozowski - próby do Eurowizji 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×