Szukaj

Radzimir Dębski pokonał Piotra Rubika

Radzimir Dębski

Fotografia: AKPA

Telewizyjne Wiadomości TVP1 nowy rok rozpoczną nową odsłoną. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl nowego dżingla rozpoczynającego serwis informacyjny tej stacji skomponował Radzimir Dębski, syn piosenkarki Anny Jurksztowicz i kompozytora Krzesimira Dębskiego. W ten sposób Radzimir wygryzł Piotra Rubika, który napisał muzykę do Wiadomości 10 lat temu i ponoć dzięki temu zleceniu został milionerem.

Jacek Rakowiecki w rozmowie z magazynem Press potwierdza, że zmiany będą. Ma się zmienić oprawa Wiadomości, także bocznych wydań serwisów informacyjnych, sportu i pogody. Pytany, czy autorem nowej muzyki rzeczywiście będzie Dębski junior mówi:  „Nie potwierdzam, nie zaprzeczam”.

Warto przypomnieć, że Radzimir ponad dwa lata temu zasłynął tym, że wygrał konkurs na remiks piosenki Beyonce „End od Time” – pokonał 3000 uczestników! Młodszy Dębski ma swoim koncie ponad 20 utworów. Komponuje muzykę do filmów i seriali m.in. „Ranczo”. Cztery lata temu debiutował jako wokalista. W duecie z Małgorzatą Kożuchowską znalazł się na płycie „2011. Muzyka z Serca“ towarzyszącej kalendarzowi „Dżentelmeni“.


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×