Przyjaciel Ani Przybylskiej ostrzega Oliwię Bieniuk przed aktorstwem. Gorzko mówi o porównaniach do jej sławnej mamy. „Zawsze na niekorzyść”

Zdjęcie (1) Przyjaciel Ani Przybylskiej ostrzega Oliwię Bieniuk przed aktorstwem. Gorzko mówi o porównaniach do jej sławnej mamy. „Zawsze na niekorzyść”

[1/7] Radosław Piwowarski wspomina Annę Przybylską

Zdjęcie (2) Przyjaciel Ani Przybylskiej ostrzega Oliwię Bieniuk przed aktorstwem. Gorzko mówi o porównaniach do jej sławnej mamy. „Zawsze na niekorzyść”

[2/7] Oliwia Bieniuk - odsłonięcie muralu w Gdyni

Zdjęcie (3) Przyjaciel Ani Przybylskiej ostrzega Oliwię Bieniuk przed aktorstwem. Gorzko mówi o porównaniach do jej sławnej mamy. „Zawsze na niekorzyść”

[3/7] Radosław Piwowarski – pogrzeb księdza Kazimierza Orzechowskiego

Zdjęcie (4) Przyjaciel Ani Przybylskiej ostrzega Oliwię Bieniuk przed aktorstwem. Gorzko mówi o porównaniach do jej sławnej mamy. „Zawsze na niekorzyść”

[4/7] Oliwia Bieniuk - nowa sesja

Zdjęcie (5) Przyjaciel Ani Przybylskiej ostrzega Oliwię Bieniuk przed aktorstwem. Gorzko mówi o porównaniach do jej sławnej mamy. „Zawsze na niekorzyść”

[5/7] Radosław Piwowarski - Targi Książki

Zdjęcie (6) Przyjaciel Ani Przybylskiej ostrzega Oliwię Bieniuk przed aktorstwem. Gorzko mówi o porównaniach do jej sławnej mamy. „Zawsze na niekorzyść”

[6/7] Oliwia Bieniuk w bikini

Zdjęcie (7) Przyjaciel Ani Przybylskiej ostrzega Oliwię Bieniuk przed aktorstwem. Gorzko mówi o porównaniach do jej sławnej mamy. „Zawsze na niekorzyść”

[7/7] Oliwia Bieniuk na premierze 365 dni: Ten dzień | fot. AKPA

Komentarze

  • Gość pisze:

    Bieniu powinien dopilnować żeby córka się uczyła i zdobyła jakiś zawód ,a nie latała po ściankach i udawała gwiazde.Gdyby Anka żyła to ta młoda by nawet nie wiedziała co to są ścianki ,a o pozowaniu nie byłoby mowy Bieniuk sobie nie radzi bo jest poprostu głupi

  • Gość pisze:

    A co on prorok? A może będzie lepsza? Albo wniesie coś nowego. Tak podcinać skrzydła…

  • Gość pisze:

    Nie wiem kto byl tutaj bardziej wredny, starzejacy sie rezyset czy ten kto to upublicznil. Hejt w rekawiczkach jest gorszy niz ten wyrazany otwarcie.

×