Przyjaciel Ani Przybylskiej ostrzega Oliwię Bieniuk przed aktorstwem. Gorzko mówi o porównaniach do jej sławnej mamy. „Zawsze na niekorzyść”

Oliwia Bieniuk wspomina Annę Przybylską

Oliwia Bieniuk wspomina Annę Przybylską

Oliwia Bieniuk zaczyna studia na Akademii Teatralnej. Przyjaciel jej mamy ostrzegł ją przed zawodem aktorki. Dlaczego nie powinna iść śladami Ani Przybylskiej?

Oliwia Bieniuk to najstarsze dziecko zmarłej osiem lat temu Ani Przybylskiej. Dziewczyna ma już 20 lat i coraz śmielej stawia pierwsze kroki w show-biznesie. Nie ukrywa, że chce iść drogą swojej sławnej mamy i marzy o tym, żeby zostać aktorką. Od października przeprowadza się z Gdyni do Warszawy i będzie się kształcić w tym kierunku.

Ma już za sobą pierwsze występy przed kamerami. Zagrała w produkcjach znanego youtubera, a także wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami. Przed nią jednak pierwsze poważne zawodowe wyzwanie. Wiadomo, że córka Ani Przybylskiej dołączyła do obsady lubianego serialu Gliniarze. Młoda gwiazda wciela się w rolę siostrzenicy komendanta Centralnego Biura Policji Roberta Szwarca (Zbigniew Kozłowski).

Radosław Piwowarski odradza karierę Oliwii Bieniuk

Mama Oliwii pierwsze kroki w show-biznesie również stawiała jako nastolatka. Z tłumu wypatrzył ją reżyser Radosław Piwowarski. Obsadził ją w filmie Ciemna Strona Wenus, gdy miała zaledwie 19 lat. Od tego czasu jej kariera potoczyła się błyskawicznie. Przez wiele lat grała między innymi w serialu Złotopolscy, dzięki czemu zyskała ogromną sympatię fanów.

Na brak pracy i szczęścia w życiu prywatnym nie mogła narzekać. Absorbujący zawód łączyła z prowadzeniem domu i opieką nad trojgiem dzieci. Niestety przegrana walka z nowotworem trzustki zniszczyła jej dalsze plany.

Teraz Oliwia próbuje swoich sił w zawodzie aktorki, ale jak się okazuje na starcie może nie mieć zbyt łatwo. Radosław Piwowarski, który po części odpowiada za medialny sukces Ani twierdzi, że 20-latka będzie musiała zmierzyć się z legendą swojej mamy, co może nie wyjść jej na dobre.

Teraz w filmie może zagrać każdy. Tym bardziej Oliwka, która właśnie dostała się na aktorstwo. Ale jeśli pójdzie w ślady matki, unieszczęśliwi się. Przez całe życie będzie porównywana z mamą i zawsze na niekorzyść. Ania była zjawiskiem. Jak Charlie Chaplin. Kto pamięta jego dzieci zdolne aktorsko? – powiedział Piwowarski w rozmowie z Super Expressem.

Wygląda na to, że doświadczony reżyser i przyjaciel Ani nie wróży jej córce kariery na miarę Przybylskiej.


Radosław Piwowarski wspomina Annę Przybylską

Radosław Piwowarski wspomina Annę Przybylską

Oliwia Bieniuk - odsłonięcie muralu w Gdyni

Oliwia Bieniuk - odsłonięcie muralu w Gdyni

Radosław Piwowarski – pogrzeb księdza Kazimierza Orzechowskiego

Radosław Piwowarski – pogrzeb księdza Kazimierza Orzechowskiego

Komentarze

  • Gość pisze:

    Bieniu powinien dopilnować żeby córka się uczyła i zdobyła jakiś zawód ,a nie latała po ściankach i udawała gwiazde.Gdyby Anka żyła to ta młoda by nawet nie wiedziała co to są ścianki ,a o pozowaniu nie byłoby mowy Bieniuk sobie nie radzi bo jest poprostu głupi

  • Gość pisze:

    A co on prorok? A może będzie lepsza? Albo wniesie coś nowego. Tak podcinać skrzydła…

  • Gość pisze:

    Nie wiem kto byl tutaj bardziej wredny, starzejacy sie rezyset czy ten kto to upublicznil. Hejt w rekawiczkach jest gorszy niz ten wyrazany otwarcie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×