Szukaj

Radosław Pazura w długich włosach. W takim wydaniu jeszcze go nie widzieliśmy. Nadal przystojny?

Radosław Pazura zapuścił włosy

Radosław Pazura zapuścił włosy

Radosław Pazura zapuścił włosy. W takiej fryzurze jeszcze aktora nie oglądaliśmy. Jak wygląda? Czy nadal jest przystojny?

Radosław Pazura to polski aktor filmowy i telewizyjny, brat Cezarego Pazury. Często uznawany za amanta polskiego ekranu. Z początku wiele wskazywało, że czeka go kariera sportowa – był zapalonym piłkarzem, a do dziś jego talent możemy podziwiać w meczach charytatywnych.

Zagrał w ponad 20 filmach postacie pierwszo- i drugoplanowe, ponad 40 serialach, podkładał głosy w grach komputerowych oraz serialach i filmach z polskim dubbingiem. Choć mniej znany od swojego brata, zbudował silną pozycję, opierając się w dużej mierze na występach gościnnych, epizodycznych oraz rolach serialowych.

Do jego najbardziej znanych ról należą – Paweł Mayer z Operacji Samum, prokurator Nowicki z serialu Sfora oraz opartego na jego podstawie filmu Sfora: Bez litości, czy Johnny z Demonów wojny wg Goi w reżyserii Władysława Pasikowskiego.

W 2003 roku przeżył straszny wypadek samochodowy, w którym zginął kierujący samochodem aktor i piosenkarz Waldemar Goszcz. Po długiej rehabilitacji i powrocie do zdrowia aktywnie zaangażował się w akcję Krewniacy, propagującą honorowe krwiodawstwo.

Od lat niezmiennie widzimy go w takiej samej fryzurze. Jednak jego wizerunek uległ zmianie. Radosław zapuścił włosy.

Radosław Pazura w długich włosach. Jak wygląda?

Aktor najwidoczniej zapragnął odmiany, gdyż zapuścił włosy. Swój nowy wizerunek zaprezentował na śniadaniu prasowym Teatru Telewizji TVP. Radosław Pazura w długich pasmach wygląda zupełnie inaczej, nadal jest przystojny, ale czy jest mu w takiej fryzurze do twarzy?

Ciekawe co na taką odmianę jego wieloletnia partnerka, Dorota Chotecka? A wam jak się aktor podoba w nowym wizerunku?


Radosław Pazura zapuścił włosy

Radosław Pazura zapuścił włosy

Radosław Pazura zapuścił włosy

Radosław Pazura zapuścił włosy

Radosław Pazura zapuścił włosy

Radosław Pazura zapuścił włosy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×