Radosław Mróz po raz drugi zostanie ojcem. Jego żona pochwaliła się krągłościami. Ma spory brzuszek

Radosław Mróz

Radosław Mróz

Radosław Mróz po raz drugi zostanie ojcem. Tę szczęśliwą wiadomość w swoich mediach społecznościowych przekazała jego żona, Justyna Śliwowska, która opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem.

Radosław Mróz i Justyna Śliwowska od kilku lat są małżeństwem. Spełniają się także w roli rodziców. W 2019 roku powitali na świecie syna, czym dumny tata pochwalił się w mediach społecznościowych. Opublikował pierwsze zdjęcie dziecka, na którym Filip trzyma go za rękę. W opisie podzielił się emocjami, jakie mu towarzyszyły:

Maluszek i Żona czują się dobrze. Synek ma mega apetyt (po tacie) i jest czarujący (po mamie). @miss_sliwowska Kochanie siła i życie mają Twoje imię! Dumny tata i jeszcze bardziej dumny mąż!

Radosław Mróz i Justyna Śliwowska zostaną rodzicami po raz drugi

Radosław Mróz i jego żona ponownie sprawdzą się w roli rodziców. Justyna Śliwowska jest w drugiej ciąży, o czym poinformowała w mediach społecznościowych. Pokazała zdjęcie, które powstało w czasie rodzinnych wakacji. Pozuje z synkiem w ramionach. Ma rozpuszczone włosy, jest ubrana w długą do ziemi, bordową sukienkę. Uwagę przyciąga jej pięknie zaokrąglony brzuszek. Jak podkreśliła w opisie, po raz drugi świętowała Dzień Mamy:

To był mój drugi dzień mamy w życiu i to podwójny, choć jeszcze w tym roku maleństwo nie na rękach a pod sercem.

Internauci w komentarzach ruszyli z gratulacjami. Życzą mamie i maluszkowi dużo zdrowia:

  • Gratulacje z Hajnówki dla mojej ulubionej byłej prezenterki Obiektywu!
  • Kochanie WSPANIALA WIAFOMOSC!!! Duzo zdrowka i spokoju!! Calujemy.
  • Gratulacje! Wszystkiego dobrego dla Was.

Justyna i Radosław pobrali się w 2018 roku. Sakramentalne tak wypowiedzieli 19 maja. Na ślubnym kobiercu stanęli niecałe dwanaście miesięcy po zaręczynach, o czym poinformowali internautów krótko przed ceremonią. Na Instagramie dziennikarki pojawiło się zdjęcie, na którym pozowała w towarzystwie przyszłego męża. Podpis rozwiewał wszelkie wątpliwości:

Oto jest dzień, oto jest dzień, który dał nam Pan. Weselmy się i radujmy się w nim. Za dwie godziny Radek Mróz będzie moim mężem.

Kilka godzin później Justyna przedstawiła swojego męża.

Urocze, prawda?


Justyna Śliwowska jest w drugiej ciąży

Justyna Śliwowska jest w drugiej ciąży

Justyna Śliwowska i Radosław Mróz zostaną rodzicami

Justyna Śliwowska i Radosław Mróz zostaną rodzicami

Justyna Śliwowska porwała Radka Mroza do Mediolanu

Justyna Śliwowska porwała Radka Mroza do Mediolanu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×