W co on się ubrał? Radek Majdan wparował na stadion tak wystylizowany, że skradł całą uwagę na meczu

Radosław Majdan

Radosław Majdan

Radosław Majdan z powodzeniem może ubiegać się o miano najlepiej ubranego polskiego piłkarza. Podczas ostatniego meczu 15. kolejki ekstraklasy skradł całą uwagę kibiców. Jak wyglądał?

Radosław Majdan przed laty zapisał na swoim koncie wiele sportowych sukcesów. Na początku kariery grał na pozycji bramkarza w Pogoni Szczecin. W międzyczasie kilkukrotnie zmieniał kluby, a po raz ostatni na murawie zobaczyliśmy go w barwach Polonii Warszawa. Z Wisłą Kraków dwukrotnie zdobył Mistrzostwo Polski. Siedmiokrotnie wystąpił z drużyną narodową, a ojczyznę reprezentował podczas Mistrzostw Świata w 2002 roku. Po tym, jak zrezygnował z uprawiania sportu, zajął się trenowaniem bramkarzy, a obecnie realizuje się jako komentator sportowy.

Majdan doskonale odnalazł się w świecie show-biznesu. Zawsze było o nim głośno, jednak to związek z Małgorzatą Rozenek umocnił jego pozycję oraz sprawił, że regularnie pojawia się na okładkach gazet. Stworzyli piękny związek, którego owocem jest Henio. Były bramkarz nie ukrywa, że jest bardzo dumny z syna, który już teraz bardzo interesuje się piłką.

Ku ogromnej radości tatusia, Henryk ma nieprawdopodobny ciąg na bramkę – jak to mówi Radosław. Bardzo lubi piłkę. W ogóle jest dzieckiem, które ewidentnie od początku przede wszystkim lubi samochody. Ale jeśli chodzi o jego aktywność fizyczną, to zdecydowanie piłka, czym napawa mojego męża ogromną radością – wyznała Rozenek w rozmowie z Jastrząb Post.

Małgorzata postrzegana jest, jako ikona stylu. Jej mąż również z powodzeniem może ubiegać się o ten tytuł. Podczas ostatniego meczu, na którym się pojawił, trudno było oderwać od niego wzrok.

Radosław Majdan w gustownym płaszczu na meczu 15. kolejki ekstraklasy

W poniedziałek o godzinie 20:30 rozpoczął się mecz Cracovii i Rakowa Częstochowa. Kibice przez pierwsze 40 minut rozgrywki narzekali, że na murawie nie dzieje się nic interesującego. Sędzia nie miał za to litości dla piłkarzy, którym wlepił 3 żółte kartki. Rozgrywkę uratował celny strzał Otara Kakabadze, który w 69 minucie meczu strzelił zwycięską bramkę dla Rakowa.

Majdan od 2019 roku jest ekspertem w programie Liga+Extra, który emitowany jest na antenie Canal+. W 2020 roku dołączył do redakcji Canal+ Sport, w której komentuje Ekstraklasę. W trakcie rozgrywki został poproszony o komentarz. Gdy tylko pojawił się na murawie i ekranach telewizorów, skradł całą uwagę kibiców. Jeden z nich postanowił go sfotografować, a wykonane ujęcie wrzucił do sieci.

Generał Majdan – napisał jeden z użytkowników Twittera.

Publikację opatrzył zdjęciem, na którym możemy zobaczyć wystylizowanego Radka. Z uwagi na coraz niższe temperatury były bramkarz włożył czarny golf i ciepły płaszcz. To właśnie on skradł uwagę zgromadzonych. Na połach nie brakowało złotych guzików, a na rękawie wyszyto emblemat, który mógłby sugerować, w której jednostce służy.

Trzeba przyznać, że Radosław ma niewysublimowany gust.


Radosław Majdan

Radosław Majdan

Radosław Majdan

Radosław Majdan

Radosław Majdan świętuje niepodległość. Fot. Instagram

Radosław Majdan świętuje niepodległość. Fot. Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×