Radosław Majdan pokazał zdjęcie z synkiem. Obaj są tak samo ubrani. „Klon tatusia”. Ciężko się nie zgodzić

Radosław Majdan

Radosław Majdan dodał nowe zdjęcie. Pozuje na nim z synkiem. Obaj są ubrani w ten sam sposób. Internauci są zachwyceni.

Radosław Majdan sławę i szacunek zdobył dzięki grze w Pogoni Szczecin, późniejszym występom w Wiśle Kraków i w reprezentacji narodowej Polski na pozycji bramkarza. Pochodzący ze Szczecina zawodnik w 2002 roku brylował na Mistrzostwach Świata. Karierę zawodnika zakończył w 2010 roku. Później pracował m.in. jako trener bramkarzy i biznesmen. Swego czasu był nawet gitarzystą zespołu rockowego The Trash i radnym Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego, wybranym z list Platformy Obywatelskiej (dostał ponad 15 tysięcy głosów).

Od ośmiu lat jest szczęśliwie zakochany. Jego wybranką jest Małgorzata Rozenek, z którą ożenił się po trzech lat nieformalnego związku. Małżeństwo uchodzi w mediach za przykład pary idealnej. Od ponad roku sprawdzają się w roli rodziców. W 2020 roku Majdanom urodził się ich pierwszy syn – Henryk.

Chociaż chłopiec niedawno skończył rok, Małgorzata w rozmowie z nami, wyjawiła, że wraz z mężem odkryła już u niego sportową smykałkę:

 Ku ogromnej radości tatusia, Henryk ma nieprawdopodobny ciąg na bramkę – jak to mówi Radosław. Bardzo lubi piłkę. W ogóle jest dzieckiem, które ewidentnie od początku przede wszystkim lubi samochody. Ale jeśli chodzi o jego aktywność fizyczną, to zdecydowanie piłka, czym napawa mojego męża ogromną radością. Jesteśmy codziennie na placu zabaw, bo Henryk ma bardzo poukładany rytm dnia i te popołudnia to jest takie wyjście z nami na plac zabaw i tam naprawdę on kopie, łapie piłkę – wyznała.

Podzieliła się też z nami zabawną i uroczą historią.

Kiedyś Radzio kopał do niego piłkę, a Henryk ją usilnie cały czas łapał. Więc powiedziałam, że nie wiem, czy to będzie piłka nożna, chyba idzie w kierunku piłki ręcznej albo siatkówki. Radosław do mnie mówi – nie widzisz, że to jest bramkarz. Więc jeżeli chodzi o to, to mój mąż jest bardzo szczęśliwy. Oczywiście, nikt nie będzie robił Henrykowi presji, ale cieszę się, że widzę, że sam odnajduje radość w piłce – kontynuowała.

Całą rozmowę możecie odsłuchać poniżej.

Radek i Heniek Majdanowie. Faceci w czerni?

Ostatnio Radosław Majdan podzielił się na Instagramie nowym zdjęciem z synkiem. Obaj są na nim ubrani w ten sam sposób. Mają czarne koszule i czarne koszule.

To już chyba ostatnie słoneczne dni. Cieszmy się nimi – były bramkarz podpisał zdjęcie.

Pod zdjęciem swoje „trzy grosze” wtrąciła Małgorzata. Napisała:

Moje szczęścia dwa. Nie daleko pada jabłko od jabłoni.

Słowami zachwyty podzielili się też fani klanu Majdanów.

  • Klon tatusia.

  • PIĘKNY OBRAZEK -CUDOWNY TATUŚ I CUDOWNY SYNEK.

  • Heniu urodzony model zdjęcie jak z okładki pozdrawiam.

  • Super fotka Brachu.

  • Dzidzuś wymiata.

  • Mały radzio – to tylko niektóre komentarze internautów.

Niektórzy z nich zwrócili też uwagę na transformację Radosława. Piłkarz w końcu odświeżył fryzurę. Teraz jest ona o wiele krótsza.

No w końcu obciąłeś te włosy . Podobny do Dave Gahan z Depeche Mode – zauważył jeden z komentujących.

Jak podobają się wam Radek i Heniek Majdanowie? Dostrzegacie ich podobieństwo?


Zdjęcie z Instagrama Radosława Majdana

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek – Sopot Top of the Top 2021

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek – Sopot Top of the Top 2021

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×