Szukaj

Złodziej w domu Małgorzaty Rozenek. Wyprawka Henia nadaje się do kosza

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan zdradził kolejny sekret z domowego zacisza. Odkąd na świecie pojawił się mały Henio, jego rodzice byli świadkami bardzo dziwnego zjawiska. Sprawa wyjaśniła się w zabawny sposób. 

Małgorzata Rozenek 10 czerwca urodziła swojego syna. Razem z mężem powitali na świecie pierwsze wspólne dziecko. Mały Henryk był niezwykle wyczekiwany i teraz to wokół noworodka kręci się ich cały świat. Pierwsze zdjęcie noworodka mogliśmy zobaczyć na Instagramie dumnych rodziców już w dniu narodzin. Przez ostatnie trzy tygodnie jesteśmy świadkami ogromnej radości świeżo upieczonych rodziców, którzy chętnie dzielą się wszystkim z internautami.

Rodzina Majdanów to już całkiem potężna gromada. Małżonkowie wspólnie wychowują trzech synów. Również swoje ukochane czworonogi traktują, jak pełnoprawnych członków rodziny. Perfekcyjna i jej mąż, są właścicielami aż trzech psów. Ich stado tworzą dwa buldożki francuskie o imieniu Sisi i Lili, oraz buldog angielski o imieniu George.

Radosław Majdan ujawnia szczegóły rodzinnego życia

Na profilach społecznościowych Małgosi i Radka ich psy są bardzo częstymi gośćmi. Widać, że łączy ich z nimi ogromna więź. Pupile towarzyszą im podczas wszystkich wyjazdów, a nawet śpią z nimi w łóżku. Można śmiało powiedzieć, że traktują je niemal, jak dzieci.

Właśnie na profilu świeżo upieczonego taty pojawiło się zdjęcie jego żony, oraz buldoga Georga. Okazuje się, że pupil pary potrafi nieźle psocić. Odkąd w domu pojawił się mały Henryczek, czworonóg szczególnie upodobał sobie jedną z jego rzeczy. Psiakowi bardzo spodobały się smoczki maluszka i prawdopodobnie zebrał ich już całkiem pokaźną kolekcję. W końcu ich pupil doczekał się swojego prywatnego smoczka.

Od jakiegoś czasu ginęły nam smoczki Henia. Henio co prawda nie jest jakimś wielkim fanem smoczków, i raczej leżały w gotowości niż były używane, ale to, że ciągle znikały było niepokojące, w końcu znaleźliśmy winowajcę. Teraz Georguś dostał swój – czytamy pod zdjęciem.

Trzeba przyznać, że George wygląda na niezwykle zadowolonego z podarunku, jaki otrzymał. Coś czujemy, że  to nie pierwsza przygoda, w której bohaterem będzie uroczy psiak i mały Henio.


Małgorzata Rozenek i George

Małgorzata Rozenek i George

Małgorzata Rozenek - tydzień Henryka

Małgorzata Rozenek - tydzień Henryka

Małgorzata Rozenek tuz przed porodem

Małgorzata Rozenek tuz przed porodem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×