Szukaj

Małgorzata Rozenek ukradkiem nagrała, co Radosław Majdan wyczynia w łóżku. Filmik wrzuciła do sieci. Jest hit!

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zdradziła właśnie, jaką błogość na twarzy jej męża Radosława Majdana wywołuje bliskość i ciepło jej ciężarnego obecnie ciała. Ale jest w tym też pewien bardzo zabawny szkopuł… Naprawdę się uśmiejecie!

Dzisiaj trudno sobie wyobrazić, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mogli kiedyś bez siebie żyć. Gołym okiem widać, że dobrali się jak w korcu maku, wręcz są dla siebie stworzeni. Chociaż Pysiula, jak pieszczotliwie nazywa męża gwiazda TVN-u, na początku nie wzbudzał jej zaufania.

Ona chciała się upewnić, czy na pewno traktuję naszą relację poważnie i czy nie podchodzę do niej jak do przelotnego romansu. Ja od początku byłem pewny swoich uczuć, ale ona dawała mi czas, żebym sam się z tym zmierzył i odpowiedział sobie na pytanie, na ile ta znajomość jest dla mnie ważna – powiedział Radosław Majdan w rozmowie z Plejadą.

Dał też do zrozumienia, że jego obecna żona obawiała się, że ktoś ich razem zobaczy. Aby tego uniknąć, chowała się pod kocami.

Umawialiśmy się więc w parku, koleżanka przywoziła Małgorzatę, otwierałem drzwi mojego samochodu, ona wskakiwała na tylne siedzenie, przykrywałem ją kocami i jechaliśmy do mojego garażu – wspomina.

Radosław Majdan w łóżku pomylił Małgorzatę Rozenek z psem

Szybko jednak jej niepewność, co do zamiarów byłego bramkarza, rozwiała się niczym mgła i od tej pory tworzą jedną z najbarwniejszych, a zarazem najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. A teraz ich szczęście jest jeszcze większe, bo po latach starań Małgorzacie Rozenek udało się nie tylko zajść w ciążę, ale i ją utrzymać (wcześniej przeżyła kilka bolesnych poronień). Zdradziła przy tej okazji, że przyszły tata zwariował ze szczęścia i wniósł rozpieszczanie jej na zupełnie inny poziom.

Teraz zaś pokazała, z jakim rozanielonym uśmiechem zasypia u jej boku. Opublikowała na Instagramie filmik, na którym Radosław Majdan drzemie z ich ukochanym psem George’em u boku, myśląc, że to ją trzyma w ramionach.

Pysiula chyba myślał, że przytula się do mnie – napisała, zamieszczając hasztagi #gangmajdana wie jak poczuć #sundaymood.

Utrwaliła też minę męża zaraz po przebudzeniu.

Jej widok, przyznacie, bezcenny 🙂

View this post on Instagram

Pysiula chyba myślał, że przytula się do mnie ???????????? #gangmajdana wie jak poczuć #sundaymood ???????????? takiej niedzieli Wam życzę ???? ????

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on


Radosław Majdan z psem

Radosław Majdan z psem

Radosław Majdan z psem

Radosław Majdan z psem

Małgorzata Rozenek z gołym ciążowym brzuchem

Małgorzata Rozenek z gołym ciążowym brzuchem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×