Tak Henio zareagował na odejście Paulo Sousy. Radosław Majdan pokazał wszystko na Instagramie. Cudne minki!

Majdan i Sousa

Majdan i Sousa

Radosław Majdan w bardzo zabawny sposób zdecydował się skomentować opuszczenie reprezentacji przez Paulo Sousę. Pokazał reakcję Henia. W samo sedno.

Radosław Majdan postanowił skomentować opuszczenie kadry Polski przez Paulo Sousę. W tym celu pokazała na Instagramie reakcję swojego synka, Henia. Trafione w samo sedno. Kibice podzielają odczucia obu panów.

Henio Majdan reaguje na wiadomość o opuszczeniu reprezentacji przez Paulo Sousę

Przypomnijmy sytuację. 26 grudnia Paulo Sousa, dotychczasowy trener reprezentacji Polski w piłce nożnej, przekazał Cezaremu Kuleszy, prezesowi Polskiego Związku Piłki Nożnej, że chce rozwiązać umowę przed terminem. Wpływ na tę decyzję miała dużo korzystniejsza dla niego propozycja, którą otrzymał od Flamengo Rio De Janeiro. Założył, że uda się dogadać, ale bardzo się rozczarował. Słono zapłaci za niedotrzymanie warunków kontraktu. 

Nie ukoi to jednak skołatanych nerwów kibiców piłki nożnej, którzy są rozżaleni nieodpowiedzialnym zachowaniem Portugalczyka. Najbardziej dosadnie komentowali to Mateusz Borek, a także Mateusz Klich, reprezentant Polski, który napisał:

Cytując klasyka „szkoda strzępić ryja”.

Jednak jeszcze bardziej w punkt sytuację skomentował Radosław Majdan, który na Instagramie pokazał reakcję Henia, po tym, jak wyjaśnił mu sytuację. Z przymrużeniem oka i w punkt:

Tak zareagował mój Henio, gdy opowiedziałem mu historię trenera, który okazał się oszustem i zdrajcą. Trenera, który pięknie opowiadał i czarował, a na koniec zostawił naszą Reprezentacje🇵🇱 przed najważniejszym meczem eliminacji do Mistrzostw Świata…. Osobiście uważam, że zrobił nam przysługę, gdyż wyniki miał delikatnie mówiąc fatalne, styl kiepski a statystyki w xx wieku tylko jeden Selekcjoner naszej Reprezentacji miał gorsze, Zbigniew Boniek i chyba właśnie po to go zatrudnił , żeby nie być ostatnim – napisał były bramkarz.

Jednak to zdjęcia Henia i seria minek, to najlepszy komentarz.

Pod postem trwa gorąca dyskusja na temat decyzji selekcjonera Paulo Sousy. Jednak zdecydowanie ten post Radka wygrywa jego synek.

 • Najlepsza reakcja z możliwych.
 • Henio jaki słodki.
 • Jaki repertuar min!

Henio rośnie na prawdziwą gwiazdę Instagrama.


Henio Reaguje na rezygnację Sousy

Henio Reaguje na rezygnację Sousy

Henio Reaguje na rezygnację Sousy

Henio Reaguje na rezygnację Sousy

Henio Reaguje na rezygnację Sousy

Henio Reaguje na rezygnację Sousy

Komentarze

 • Gość pisze:

  Lepiej żyj swoim życiem,a nie wtrącaj się do czyjegoś!!!

 • Gość pisze:

  Sama sobie zrób klawisze!!! hahaha durnoto

 • Gość pisze:

  Sama jesteś brązowa z zawiści mniej spiny w nowym roku,a tobie kończy się pomysł na własne życie

 • GośćJan pisze:

  Majdan durny jestes nie wypowiadaj się jak pojecia nie masz i nie obrazaj .udzi z klasa prostaku bo to ty jesteś 0

 • Gośćgabi pisze:

  Odszedł bo mu lepiej zapłacili jak dobry to nasi mogli przebić

 • GośćIga pisze:

  Ciekawa jestem kiedy za was się wezma za wasze przewały majdany

 • Roman pisze:

  Brawo Radek , jest to pierwszy mądry i dowcipny komentarz , a trafia bardzo dobrze w głownego winnego czyli Bońka. Dlaczego nikt tego niepotrafił powiedzieć publicznie ?

 • Gość pisze:

  Heniek jest mega,podobny do taty.Co ty chcesz od Radka zębów ma swje naturalne,a nie te klawiatury jak Ibisz Piaseczny czy Janachowska oni wyglądają komicznie żeby nie powiedzieć dosadniej

  • GośćJola pisze:

   on do nikogo nie jest podobny bo bo to dziecko adoptowane zawsze będzie w okularach? Bo ma brazowe oczy tego nie przewidzieli oszusci

 • Bożena L. pisze:

  Nie czepiajcie się cudzych zębów. To prywatna, intymna sprawa każdego. Nie wszyscy chcą mieć sztuczne zęby w buzi. Ma, jakie mu Bozia dała. Zgodnie z wiekiem. Zazdrość i krytykanctwo są jest bardzo złe cechy charakteru człowieka. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Życzę wszystkim dużo zdrowia i szczęścia.

 • Gość pisze:

  Ciekawe, co jeszcze glupszego wymysla msjdany. Widac, ze pomysly im sie koncza

 • Koleś pisze:

  Radek , kasa jest w nadmiarze ………zęby zrób !

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×