Radosław Majdan pokazał pokoik Henia. To zdecydowanie nie są instagramowe wnętrza

Radosław Majdan

Radosław Majdan

Radosław Majdan to jeden z najbardziej dumnych ojców w show-biznesie. Na Instagramie pochwalił się beztroską zabawą z synem. Jak wygląda pokoik Henia? To idealna przestrzeń do zabawy.

Radosław Majdan w zeszłym roku po raz pierwszy został ojcem. Były bramkarz i jego żona Małgosia powitali na świecie upragnione dziecko. Nie ukrywali, że długo starali się o ciążę, a chłopiec przyszedł na świat dzięki metodzie in vitro. W ten sam sposób gwiazda doczekała się także dwóch starszych synów. Radek przez kilka lat świetnie sprawdzał się w roli ojczyma dla Stasia i Tadeusza, teraz wspaniale opiekuje się najmłodszym z całej trójki, Heniem.

Chłopiec natychmiast podbił serca całej rodziny. Na jego punkcie oszaleli nie tylko rodzice, ale także dziadkowie i starsi bracia. Uwielbiają go także internauci. Każde kolejne zdjęcie maluszka, które pojawia się w sieci, wzbudza ogromny entuzjazm i wywołuje lawinę pozytywnych komentarzy. Henio szybko stał się małą gwiazdą Instagrama.

Radosław Majdan pokazał pokoik Henia

Małżonkowie tego lata bardzo dużo podróżują. Najpierw spędzili kilka tygodni w meksykańskim Tulum. Po powrocie do kraju szybko pakowali się, by z początkiem lipca wyruszyć wymarzoną podróż kamperem. Razem z synami i czterema psami wyruszyli w pełną niespodziewanych przygód podróż do Szwecji. Po kilku tygodniach w podróży wrócili na jeden dzień do domu, by już następnego ranka tylko we dwoje polecieć do Włoch, gdzie bawili się w towarzystwie Omeny Mensah i jej męża Rafała Brzoski.

Po wielu podróżach Radek i Małgosia w końcu wrócili do swojego mieszkania w Warszawie. Zakochani cały czas na bieżąco relacjonują to, co dzieje się w ich życiu, a dumny tata pokazał, jak bawi się z rocznym synkiem w jego pokoiku.

Do zabawy Majdan Jr. energię ma niespożytą, ale zainteresowania podobne do taty #dzidziuśmajdana – napisał Radek.

Pod zdjęciami ojca i syna oczywiście nie zabrakło komplementów. Fani zachwycają się nie tylko uroczym malcem i opiekuńczym Radkiem, ale też pokoikiem Henia.

Pierwszy normalny dom celebryty i pokój dla małego dziecka. A nie modne drewniane bez koloru zabawki, czy inne blogerskie rzeczy. Pokazana rzeczywistość normalnej rodziny – napisała jedna z internautek.

Patrząc na idealne instagramowe wnętrza, trudno się nie zgodzić z opinią fanki. Widać, że pokoik małego Henia jest pełen kolorowych zabawek i książeczek idealnych dla maluszka. Chłopiec zgromadził już sporą kolekcję resoraków. Ma też oczywiście piłkę. Znajduje się tam też wygodny dywanik, półki na ścianie, a także mały stoliczek z krzesełkiem. Nie panuje tam też idealny porządek, który zazwyczaj można podglądać u dzieci innych gwiazd. Rodzice Henia zadbali o jego beztroską zabawę.


Radosław Majdan pokazał pokoik Henia

Radosław Majdan pokazał pokoik Henia

Radosław Majdan pokazał pokoik Henia

Radosław Majdan pokazał pokoik Henia

Małgorzata Rozenek pochwaliła się zabawką Henia

Małgorzata Rozenek pochwaliła się zabawką Henia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×