Radosław Majdan pochwalił się młodszym bratem. Cezary ma śliczną żonę i troje dzieci. Jacy oni są do siebie podobni!

Radosław Majdan

Radosław Majdan

Radosław Majdan pochwalił się w sieci zdjęciem z rodzinnego spotkania. Zaprosił na nie swojego młodszego brata Cezarego z żoną i dziećmi. Zobaczcie, jak bardzo są do siebie podobni. 

Radosław Majdan od lat jest jedną z największych gwiazd w show-biznesie. Były bramkarz pojawia się na salonach, a w momencie gdy związał się z Małgorzatą Rozenek jego popularność poszybowała w górę. Zakochani poznali się na premierze filmu Mój Biegun i od 2013 roku są nierozłączni. Trzy lata po pierwszym spotkaniu odbył się ich ślub. Była to spektakularna uroczystość, którą jeszcze przez kilka kolejnych miesięcy komentowały tabloidy, a fani przyglądali się każdemu szczegółowi. Podczas ceremonii zakochanym towarzyszyli synowie Małgosi z poprzedniego małżeństwa: Stanisław i Tadeusz.

Od ponad roku małżonkowie wychowują wspólnie upragnionego synka. Henryk był niezwykle wyczekiwanym członkiem rodziny. Majdanowie nie ukrywali, że skorzystali z metody in vitro, by móc cieszyć się wspólnym potomkiem. Chłopiec jest oczkiem w głowie nie tylko rodziców, ale także starszych braci.

Radosław Majdan pokazał młodszego brata

Dla Radka i Małgosi na pierwszym miejscu zdecydowanie jest rodzina. Każdą wolną chwilę spędzają razem ze swoimi synami. Równie ważni są dla nich rodzice, których odwiedzają przy każdej możliwej okazji. Małgosia ma także doskonały kontakt ze swoim bratem Mishą, który od kilku miesięcy również jest gwiazdą show-biznesu. Uznany tancerz został jurorem w programie You Can Dance – Nowa Generacja, który był emitowany na antenie TVP.

Radek i Małgosia są bardzo aktywnie na Instagramie. Nie mają przed fanami zbyt wielu tajemnic i chętnie pokazują co dzieje się w ich życiu prywatnym. Radosław Majdan ostatnio pochwalił się kadrem z kolejnego rodzinnego spotkania. Małżonkowie spotkali się z młodszym bratem bramkarza – Cezarym.

Wtedy, gdy mieszkamy daleko od siebie, rodzinny czas spędzony m.in. z @aleksandramajdanfotografering @c_majdan czasem bezcennym – napisał.

Cezary Majdan od 2010 roku jest mężem pięknej Aleksandry. Z wykształcenia jest ona pielęgniarką a z zamiłowania fotografem. Małżonkowie doczekali się trojga dzieci: Zuzanny, Kacpra i Michała. Młodszy brat męża Małgosi Rozenek zdecydowanie nie chce być gwiazdą show-biznesu. Nie pojawia się na branżowych imprezach i unika rozgłosu. Wiadomo o nim jedynie tyle, że na co dzień mieszka z rodziną w Norwegii i jest szczęśliwym mężem i ojcem.

Trzeba również przyznać, że Cezary i Radek są do siebie niezwykle podobni i są fanami tatuaży. Na zdjęciu, które opublikował Radek, można dostrzec ozdobioną rękę jego brata. Fotografie z rodzinnego spotkania zobaczycie w naszej galerii. Trzeb przyznać, że bracia ą do siebie niezwykle podobni.


Cezary Majdan - brat Radosława Majdana z żoną Aleksandrą

Cezary Majdan - brat Radosława Majdana z żoną Aleksandrą

Radosław Majdan z bratem Cezarym

Radosław Majdan z bratem Cezarym

Radosław Majdan z bratem Cezarym

Radosław Majdan z bratem Cezarym

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dzieci Rozenek już doperfekcji umią pozować do aparatu🤣🤣😂Perfekcyjna nauczyła ich by kontrolę mieli bo karierę w ten sposób rozwiną 🤣Pozatym nic co mogłoby zadziwić czy szczególną zwrucic uwagę na nich.p.malgorzata na bardzo zmęczoną wyglanda(pewnie przygotowywanie i nakrycie stołu ja wymęczyło 🤣)….Pozatym,😏😏Niewiem dlaczego ale ilekroć na nich patrzę to mam wrażenie, że jest to rodziną Adamsów……sorry…..Ale tak wyglądacie………😏🤭

 • Gość pisze:

  Bezcenny czas spędzony razem….w telefonach 🙂

 • Gość pisze:

  Nie widzę żeby byli podobni do siebie. Radzi robi się brzydki na starość.

 • Gość1.1 pisze:

  A zdjęcie robił Henio🙂

  • Gośćtesciowa pisze:

   Wogole nie podobni do siebie natomiast brat może się poszczycić piekna ,mloda zona zero botoksu nie to co Radzia stara nabotoksowana kobita obydwoje piekni !

 • Gość pisze:

  Większość przy stole z nosem w telefonie.Kolejni członkowie rodziny,których sprzedaje Gośka.Robi kilka zdjęć sama,będzie co wrzucać.Ciekawe czy rodzina Radka będzie też na tej dzisiejszej Wigilii.

 • Gośćbaba pisze:

  Widac ,że to mlodzi ,normalni ludzie wogole nie pasuje do tych „pajaców Rodzynków „!

 • Megi pisze:

  Radek i Czarek.Jak Pazury🤪

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×