Szukaj

Pępkowe Radka Majdana – działo się! Do sieci trafiło wideo. Był toast za Henia i wspólne śpiewanie

Radosław Majdan pępkowe

Radosław Majdan pępkowe

Radosław Majdan kilka dni temu powitał na świecie swojego pierwszego syna. Dumny tata zorganizował z tej okazji pępkowe, na które zaprosił wiele gwiazd. Do sieci trafiło nagranie z imprezy. Oj, działo się!

O tym, że Małgorzata Rozenek w końcu urodziła swojemu mężowi upragnionego syna, dowiedzieliśmy się w środę rano. Dumny tata opublikował post na swoim koncie w mediach społecznościowych. Wniebowzięty Radosław Majdan dodał pierwsze wspólne zdjęcie z synem. Pod postem widniały następujące słowa:

To najszczęśliwszy dzień mojego życia. Dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek. Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny. 3900 kg / 58 cm. Snuje już co do Niego plany treningowe. Przed Wami HENIO #dzidziuśmajdana.

Oczywiście szczęściem trzeba się dzielić, dlatego Radzio od razu zapowiedział, że zamierza urządzić huczną imprezę z okazji przyjścia potomka na świat i zaapelował do swoich znajomych, aby szykowali się na ten dzień. Zapowiadane „pępkowe” odbyło się 11 czerwca w popularnym warszawskim klubie na placu Konstytucji. Nie zabrakło na nich znanych gwiazd show-biznesu.

Pępkowe Radka Majdana. Kajetan Góra zamieścił nagrane z imprezy

Wśród przybyłych gości zobaczyć mogliśmy między innymi Tomasza Iwana czy Rafała Maseraka. Panowie przybyli z prezentami dla Henia i świeżo upieczonego taty. Impreza była bardzo udana, czego dowodem są zdjęcia opublikowane przez Majdana. Radek podziękował gościom za ich czas i ciepłe słowa. Zaznaczył, że wieczór był niezapomniany.

Dziś po raz kolejny powróciliśmy do wspomnień z tego wydarzenia, a to za sprawą filmiku, jaki dodał na swoim profilu Kajetan Góra. Ten polski stylista gwiazd niejednokrotnie dbał o wygląd Małgorzaty Rozenek.

Przyjaciel pary pokazał nagranie, na którym widać piłkarza podczas świętowania. W tle słychać śpiew uradowanych gości, którzy wznoszą toast za Henia.

Zabawa była przednia. W końcu taka okazja nie zdarza się zbyt często.

Radek, jeszcze raz gratulujemy!


Pępkowe Radosława Majdana

Pępkowe Radosława Majdana

Pępkowe Radosława Majdana

Pępkowe Radosława Majdana

Pępkowe Radosława Majdana

Pępkowe Radosława Majdana

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×