Szukaj

Nazwała Radka Majdana „dziadkiem” i szybko pożałowała. Zmiótł ją ripostą, która rozbawiła internautów do łez

Radosław Majdan

Radosław Majdan

Radosław Majdan postanowił odpowiedzieć na komentarz jednej z hejterek. Zdecydował się na ciętą ripostę, po której internautka odpuściła dalszą dyskusję.

Radosław Majdan jest obecny w show-biznesie od dwóch dekad. Na czołówki gazet wrócił, gdy sześć lat temu związał się z Małgorzatą Rozenek. Małżonkowie tworzą jedną z najpiękniejszych par. W social mediach cieszą się ogromną popularnością. Ich profile społecznościowe są oblegane przez internautów, którzy codziennie podglądają, co słychać u ich ulubieńców.

Przed swoimi fanami nie mają za wielu tajemnic. W zeszłym roku wszystko w ich życiu kręciło się wokół ciąży i narodzin Henia. Choć małżonkowie wychowują już dwóch starszych synów gwiazdy z poprzedniego związku, to piłkarz dopiero teraz zadebiutował w roli taty. Przez 9 miesięcy z wielkim przejęciem opowiadał o oczekiwaniu na dzień porodu. Gdy jego mały synek pojawił się na świecie, z miejsca stał się jego oczkiem w głowie.

Radosław Majdan nazwany dziadkiem. Co odpisał hejterce?

W ostatnich miesiącach na Instagramie Radka królują zdjęcia z pierworodnym. Chłopiec rozkochał w sobie nie tylko całą rodzinę, ale też wszystkich internautów. Z każdym dniem jest coraz bardziej uroczy. Na profilu piłkarza właśnie pojawiła się kolejna fotka, ale tym razem zapozował on w otoczeniu swoich ukochanych czworonogów.

Radek siedzi na schodach przed domem razem z buldogiem angielskim Georgem i dwoma buldogami francuskimi, których pieszczotliwe nazywa gangiem Majdana. Ubrany w dżinsy, granatowy sweterek i szary kaszkiet przywitał nowy rok razem ze swoimi pupilami:

#gangmajdana przywitał Nowy Rok – napisał.

Większość internautów zgodnie złożyła życzenia i podziwiała towarzyszące Majdanowi pupile, ale znalazła się także osoba, która chciała mu zepsuć dobry, noworoczny humor.

Dziadek Radek – napisała pod zdjęciem jedna z internautek.

Na odpowiedź nie musiała zbyt długo czekać. Mąż Rozenek szybko zareagował na kąśliwą uwagę pod swoim adresem. A pod jego odpowiedzią nie brakowało rozbawionych do łez emotikonów, które zamieścili internauci.

Ty na pewno wiecznie będziesz młoda – odpowiedział Radzio.

Przypomnijmy, że mistrzynią ciętej riposty zdecydowanie jest Małgorzata Rozenek, która za każdym razem odpowiada tak, że aż w pięty pójdzie. Widać, że mąż bierze z niej przykład i nie pozostaje dłużny hejterom.


135041746_211689217254965_391781649826552093_nRadosław Majdan odpowiada hejterce
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - sylwester 2020

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - sylwester 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×