Szukaj

Małgorzata Rozenek przyłapała Radosława Majdana w łóżku ze słodką ślicznotką! Z kim ją zdradził?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Radosław Majdan tuli buldożkę Małgorzaty

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan uchodzą za jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Małżonkowie nie tylko są piękni i bogaci, ale również kochają się jak szaleni. Perfekcyjna wspiera ze wszystkich siły projekty swojego przystojnego męża, ten natomiast pęka z dumy śledząc spektakularny rozwój kariery swojej atrakcyjnej małżonki. Popularność pary bije wszystkie rekordy, a paparazzi nie mogą nadążyć za robieniem małżonkom pięknych zdjęć z ukrycia.

Radosław i Małgorzata poznali się, gdy oboje byli już po swoich małżeńskich przejściach. Miłość Majdana do wówczas wschodzącej gwiazdy TVN-u była  tak ogromna, że były piłkarz poślubił Małgorzatę z całym inwentarzem. Od czasu ślubu Radosław jest nie tylko kochającym mężem, ale i wspaniałym opiekunem jej synów z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem.

Oprócz uroczych chłopców, Radzio pokochał także trzy słodkie buldożki, z którymi Małgosia praktycznie się nie rozstaje. Okazało się jednak, że ta miłość została odwzajemniona przez psiaki.

Na profilu Małgorzaty pojawiła się bowiem prześliczna fotka Radosława leżącego na łóżku, tulącego jednego z psów swojej ukochanej. Zdjęcie jest tak urocze, że natychmiast wywołało falę zachwytów ze strony fanów celebryckiej pary:

  • Wykorzystuj maleńki póki nie zastąpi cię mały szkrabek
  • Najpiękniejsze są buldożki
  • Cudny widok
  • W takim towarzystwie musi być szczególnie ciężko

Jak wam się podoba nowa partnerka do przytulania Radosława Majdana?

Synowie Małgorzaty Rozenek mają pierwsze sercowe rozterki! Na szczęście Radosław Majdan czuwał na posterunku!

Synowie Małgorzaty Rozenek podbijają Internet! Niezwykła sesja zdjęciowa Tadzia i Stasia to prawdziwy hit!

Małgorzata Rozenek jak czwarta siostra Kardashian! Fanki mody pokochają jej błękitny komplet


Czy Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek tworzą ładną parę?

×