Radosław Majdan już raz był wplątany w głośną aferę. Jak wówczas się wybronił?

Radosław Majdan

Radosław Majdan

Radosław Majdan kilka lat temu przez pomyłkę został wplątany w aferę, która w mediach odbiła się szerokim echem. Czy reżyser filmu Nic się nie stało, Sylwester Latkowski, także popełnił błąd?  

Nic się nie stało to film, który w środowy wieczór wyemitowano na antenie TVP. Dzieło Sylwestra Latkowskiego przybliża szeroko komentowaną sprawę sopockich klubów, w których miało dochodzić do gwałtów na nieletnich. Po emisji materiału odbyła się debata, w której Latkowski publicznie zaapelował do osób związanych z show-biznesem,by opowiedziały, co widziały w sopockich klubach.

Wezwał do tego m.in. Radosława Majdana, Kubę Wojewódzkiego, czy Natalię Siwiec. Słowa doczekały się niemal natychmiastowej reakcji, a wspomniane osoby w mediach społecznościowych opublikowały oświadczenia, w których podkreślają, że z całą sprawą nie mają nic wspólnego.

Seweryn Latkowski pomylił Radosławów M.?

Radosław Majdan, zarówno w swoim oświadczeniu, jak i w SMS-ie do Latkowskiego, pisał, że doszło do pomyłki. Dodał, że nie ma nic wspólnego z osobami, które zostały wspomniane w materiale. Reżyser nie ustosunkował się do jego słów.

Chociaż nie wiadomo, czy na pewno Latkowskiemu chodziło o Majdana, Radosław już kilka lat temu przypadkowo został wplątany w jedną z głośnych afer.

Neewsweek w 2013 roku podawał, że Joanna B., córka znanego muzyka prowadziła agencję towarzyską, która miała zapewniać dziewczyny do towarzystwa dla bogatych klientów. Wśród panów, którzy chętnie korzystali z ich usług, byli bogaci biznesmeni, arystokraci, politycy i muzycy. Wśród nich był też Radosław M., dawna gwiazda piłki nożnej.

Media podchwyciły informację, donosząc, że chodzi o Majdana. Informacje sprostował pełnomocnik piłkarza, komentując, że nie jest to prawdą:

News dotyczący Radosława Majdana jest nieprawdziwy, obraźliwy i krzywdzący – nikt nie sprawdził, powołując się na tygodnik, że w gronie polskich piłkarzy znajduje się również inna osoba o imieniu Radosław i nazwisku rozpoczynającym się na literę M. Pomówienia będą z pewnością miały bardzo negatywny wpływ na wizerunek Radosława Majdana i jego działalność biznesową.

Okazało się, że chodziło o innego Radosława, którego nazwisko także zaczyna się na literę M.  Chociaż był piłkarzem, nie zdobył takiej popularności jak mąż Rozenek.


Radosław Majdan świętował 48. urodziny. Co dostał od żony?

Radosław Majdan świętował 48. urodziny. Co dostał od żony?

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Małgorzata Roznek i Radosław Majdan na otwarciu basenu

Małgorzata Roznek i Radosław Majdan na otwarciu basenu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×