Nawałnica uderzyła w dom Radka Liszewskiego. Szkody są ogromne

Radek Liszewski - burze

Radek Liszewski - burze

Radek Liszewski przeżył dramatyczne chwile. Jak informuje jeden z tabloidów, w jego dom uderzył piorun. Zobacz, co ucierpiało w wyniku wyładowania elektrycznego.

Radek Liszewski, to jeden z popularniejszych polskich piosenkarzy muzyki tanecznej. Jego hit Ona tańczy dla mnie od wielu lat uświetnia przeróżne wydarzenia: od koncertów, po wesela, porywając ludzi do tańca. Mężczyzna sporo czasu spędza w trasie, w trakcie której śpiewa w wielu miejscach w Polsce i spotyka się z fanami.

Zobacz: Skandal o zabarwieniu pedofilskim z udziałem Radka Liszewskiego! Wszyscy zobaczyli, jak podrywał 10-latkę!

Radek Liszewski: burza. Jakie sprzęty stracił?

Liszewski miał straszny weekend. Tym razem nie przez napięty grafik, a pogodę. Szalejące w Sejnach na Suwalszczyźnie burze nie oszczędziły posiadłości muzyka. W jego willę trafił piorun, przez co ucierpiało wiele sprzętów elektronicznych, które były podłączone do gniazdek.

Telewizor, odtwarzacze muzyki. Nic z tych rzeczy nie nadaje się teraz do użytku – mówi jeden z sąsiadów Liszewskiego w rozmowie z Faktem.

Na szczęście jednak zarówno Radkowi, jak i jego rodzinie nic się nie stało. Na dodatek posiadłość artysty była ubezpieczona, dzięki czemu artysta będzie mógł ubiegać się o odszkodowanie.

Tyle dobrego, że Radek jest ubezpieczony, więc odzyska pieniądze – dodaje informator tabloidu.

Uszkodzonych rzeczy nie dało się naprawić. Muzyk musiał więc kupić m.in. nowy telewizor i sprzęt nagłaśniający.

Zobacz: Magda z Pięknych i Młodych pokazała jak radzi sobie po rozwodzie! Gwiazda disco-polo kapitalnie utarła nosa byłemu mężowi!

Kim jest Radek Liszewski?

Radek, to lider zespołu Weekend. Pochodzi z Sejn, gdzie do dziś mieszka z żoną Dorotą i dwójką synów. Karierę zaczynał od ciężkiego brzmienia i rockowych kawałków, przy których stawiał pierwsze kroki na scenie. Muzykę taneczną pokazał mu Tomek – Siwy.

Wówczas powstał zespół Weekend, który przez lata swojej obecności na scenie, wylansował wiele ponadczasowych hitów. W tym m.in. Ona tańczy dla mnie, Za miłość mą i Playboy. To one przyniosły grupie muzycznej niemałą popularność.

View this post on Instagram

Już za chwilę widzimy się w Redzie lub przed tvp2???????????????? ???????? #weekend #zespolweekend #radek #adam #bernard #live #koncert #tvp2 #reda #wakacyjnatrasadwójki

A post shared by zespół WEEKEND Officjal ???? (@weekend_zespol) on

Zobacz: Syn Radka Liszewskiego dostał na urodziny bardzo luksusowy prezent! Nawet Zenek Martyniuk nie miał takiego gestu!


Mieszkanie Radka Liszewskiego - Domo+

Mieszkanie Radka Liszewskiego - Domo+

Piotr Adamczyk i Radek Liszewski na planie filmu Mayday

Piotr Adamczyk i Radek Liszewski na planie filmu Mayday

Radek Liszewski - Sylwester 2017 Polsat Zakopane

Radek Liszewski - Sylwester 2017 Polsat Zakopane

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×