Światowa gwiazda kina pokochała polską piosenkę. „Nadal nie rozumiemy, dlaczego utwór z Eurowizji nie wszedł do finału”

Zdjęcie (1) Światowa gwiazda kina pokochała polską piosenkę. „Nadal nie rozumiemy, dlaczego utwór z Eurowizji nie wszedł do finału”

[1/7] Rachel McAdams o zespole Tulia

Zdjęcie (2) Światowa gwiazda kina pokochała polską piosenkę. „Nadal nie rozumiemy, dlaczego utwór z Eurowizji nie wszedł do finału”

[2/7] Rachel McAdams

Zdjęcie (3) Światowa gwiazda kina pokochała polską piosenkę. „Nadal nie rozumiemy, dlaczego utwór z Eurowizji nie wszedł do finału”

[3/7] TULIA

Zdjęcie (4) Światowa gwiazda kina pokochała polską piosenkę. „Nadal nie rozumiemy, dlaczego utwór z Eurowizji nie wszedł do finału”

[4/7] Rachel McAdams

Zdjęcie (5) Światowa gwiazda kina pokochała polską piosenkę. „Nadal nie rozumiemy, dlaczego utwór z Eurowizji nie wszedł do finału”

[5/7] January 17, 2016 Santa Monica, Ca. Rachel McAdams 21st Annual Critics' Choice Awards held at Barker Hanger at the Santa Monica Airport © Tammie Arroyo / AFF-USA.COM

Zdjęcie (6) Światowa gwiazda kina pokochała polską piosenkę. „Nadal nie rozumiemy, dlaczego utwór z Eurowizji nie wszedł do finału”

[6/7] Kreacja: Elie Saab Haute Couture. Rachel McAdams na gali wręczenia nagród SAG 2016

Zdjęcie (7) Światowa gwiazda kina pokochała polską piosenkę. „Nadal nie rozumiemy, dlaczego utwór z Eurowizji nie wszedł do finału”

[7/7] Jake Gyllenhaal i Rachel McAdams, gala ESPY 2015, fot. ONS

Komentarze

×