Nie żyje uwielbiana przez cały kraj dziennikarka. Miała tylko 40 lat

Rachel nie żyje

Rachel nie żyje

Rachael Bland nie żyje

Wstrząsająca wiadomość dotarła do mediów z Wielkiej Brytanii. Rachael Bland, popularna brytyjska dziennikarka związana ze stacją BBC nie żyje. Bland od dwóch lat toczyła nierówną walkę z rakiem piersi. Gwiazda osierociła trzyletniego synka, Freddiego. Miała zaledwie 40 lat. O jej śmierci na Twitterze poinformował jej ukochany mąż:

Nasza piękna, odważna Rachael zmarła w spokoju dzisiejszego poranka, otoczona najbliższą rodziną. Jesteśmy załamani, ale ona chciałaby, żebym podziękował wszystkim, którzy zainteresowali się jej historią i wspierali ją. Nigdy nie będziecie wiedzieli jak wiele to dla niej znaczyło. – napisał załamany mężczyzna

Informacja jest o tyle wstrząsająca, że zaledwie dwa dni temu Bland sama poinformowała fanów, że umiera i zostały jej ostatnie dni:

Przywołując słowa legendarnego Franka S – obawiam się, że nadszedł mój czas, przyjaciele. Nagle powiedziano mi, że zostały mi tylko dni. To surrealistyczne. Dziękuję wam wszystkim za wsparcie, które otrzymałam. Debs i Iozz będą dalej pracować nad audycją #youmebigc. Żegnajcie przyjaciele – napisała dziennikarka

Informację o jej śmierci oficjalnie potwierdziła również stacja, publikując oświadczenie w swoich social mediach:

Mama Freddiego, żona Steve’a. Nasza droga koleżanka Rachael Bland zmarła. Inspirowała wielu na swoich blogach, pogaduszkach i podcastach, a rakowi dała nieźle popalić. Będziemy za nią tęsknić.

Fanom i rodzinie serdecznie współczujemy.

Poruszające wyznanie Joanny Górskiej na temat raka! Wciąż boi się, że choroba znów ją dopadnie? „Muszę trzymać rękę na pulsie”

Szok! Ojciec zagranicznej gwiazdy ma raka! Uzależnił się od popularnego polskiego piwa!

Joanna Górska na dobre pokonała raka? Podzieliła się z fanami ważnym dokumentem. „Widzieliście coś piękniejszego?”


Rachael Bland z BBC nie żyje

Rachael Bland z BBC nie żyje

Rachael Bland z BBC nie żyje

Rachael Bland z BBC nie żyje

Rachael Bland z BBC nie żyje

Rachael Bland z BBC nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×