Szukaj

Quentin Tarantino zachwycił się Rafałem Zawieruchą! Polak usłyszał na czerwonym dywanie coś o czym marzy każdy aktor! Opowiedział też o pracy ze światowymi gwiazdami [WIDEO]

Rafał Zawierucha wystąpił w filmie Quentina Tarantino Once Upon a Time in Hollywood. Zachwycony reżyser skomentował rolę Polaka, który swoimi wrażeniami z premiery w Cannes podzielił się z widzami w Dzień Dobry TVN.
Tarantino na temat Zawieruchy

Rafał Zawierucha niedawno pojawił się podczas Festiwalu Filmowego w Cannes 2019. Polak, na czerwonym dywanie zadebiutował w dniu, w którym w błyskach fleszy pozowały największe gwiazdy – w tym m.in. Brad Pitt czy Leonardo DiCaprio.

Mowa oczywiście o premierze filmu Once Upon a Time in Hollywood, w którym Zawierucha wcielił się w rolę Romana Polańskiego. Po pokazie, jak donosi Katarzyna Sobiechowska-Szuchta dla RMF, to właśnie on usłyszał komplement od światowego reżysera, który z pewnością zapamięta na długo:

Jesteś moim najlepszym Polańskim – miał usłyszeć Rafał.

Rafał Zawierucha w Dzień Dobry TVN

Zawierucha także ocenił współpracę Tarantino. W rozmowie z Mateuszem Hładkim w Dzień Dobry TVN przyznał, że było to spore przeżycie:

To było niezwykłe doświadczenie i też duża nauka dla mnie takiej odwagi aktorskiej, odwagi tego co robię, jaki zawód wykonuje. Żeby się tego nie bać i żeby wiedzieć gdzie się jest i co się robi, a jeżeli czegoś nie wiem to zapytać. Quentin jest cudownym człowiekiem, jest genialnym reżyserem, jednym z największych reżyserów dla mnie, z których marzyłem, żeby pracować.

W filmie Polak gra m.in. u boku Margot Robbie. Okazuje się, że bardzo dobrze się dogadali:

Jest to cudowna aktorka, ale przede wszystkim niezwykła kobieta, niezwykle zwariowana i cudowna dziewczyna. Wczoraj rozmawialiśmy i przyznała, że przyjedzie do mojej mamy na pierogi.

Chociaż Rafał podobno na ekranie pojawia się jedynie przez chwilę, jego rola zapamiętana zostanie na długo, zwłaszcza przez polskich fanów. Widzowie w naszym kraju na oficjalną premierę filmu będą musieli poczekać jednak do sierpnia. To właśnie wtedy na ekranach naszych kin zagości najnowszy film Tarantino.

Zobacz: Rafał Zawierucha na czerwonym dywanie. W Cannes zadebiutował u boku największych światowych gwiazd

Zobacz: Pojawił się oficjalny zwiastun „Once upon a time in Hollywood” Quentina Tarantino! Rolę Romana Polańskiego zagrał Rafał Zawierucha! Dziś wielka premiera w Cannes! [WIDEO]

Zobacz: Tłum gwiazd na premierze “Once upon a time in Hollywood” w Cannes: Brad Pitt, Margot Robbie, Leonardo DiCaprio, Rafał Zawierucha


Śledzisz relacje z festiwalu w Cannes?

×