Quentin Tarantino zachwycił się Rafałem Zawieruchą! Polak usłyszał na czerwonym dywanie coś o czym marzy każdy aktor! Opowiedział też o pracy ze światowymi gwiazdami [WIDEO]

Tarantino na temat Zawieruchy

Tarantino na temat Zawieruchy

Rafał Zawierucha wystąpił w filmie Quentina Tarantino Once Upon a Time in Hollywood. Zachwycony reżyser skomentował rolę Polaka, który swoimi wrażeniami z premiery w Cannes podzielił się z widzami w Dzień Dobry TVN.

Rafał Zawierucha niedawno pojawił się podczas Festiwalu Filmowego w Cannes 2019. Polak, na czerwonym dywanie zadebiutował w dniu, w którym w błyskach fleszy pozowały największe gwiazdy – w tym m.in. Brad Pitt czy Leonardo DiCaprio.

Mowa oczywiście o premierze filmu Once Upon a Time in Hollywood, w którym Zawierucha wcielił się w rolę Romana Polańskiego. Po pokazie, jak donosi Katarzyna Sobiechowska-Szuchta dla RMF, to właśnie on usłyszał komplement od światowego reżysera, który z pewnością zapamięta na długo:

Jesteś moim najlepszym Polańskim – miał usłyszeć Rafał.

Rafał Zawierucha w Dzień Dobry TVN

Zawierucha także ocenił współpracę Tarantino. W rozmowie z Mateuszem Hładkim w Dzień Dobry TVN przyznał, że było to spore przeżycie:

To było niezwykłe doświadczenie i też duża nauka dla mnie takiej odwagi aktorskiej, odwagi tego co robię, jaki zawód wykonuje. Żeby się tego nie bać i żeby wiedzieć gdzie się jest i co się robi, a jeżeli czegoś nie wiem to zapytać. Quentin jest cudownym człowiekiem, jest genialnym reżyserem, jednym z największych reżyserów dla mnie, z których marzyłem, żeby pracować.

W filmie Polak gra m.in. u boku Margot Robbie. Okazuje się, że bardzo dobrze się dogadali:

Jest to cudowna aktorka, ale przede wszystkim niezwykła kobieta, niezwykle zwariowana i cudowna dziewczyna. Wczoraj rozmawialiśmy i przyznała, że przyjedzie do mojej mamy na pierogi.

Chociaż Rafał podobno na ekranie pojawia się jedynie przez chwilę, jego rola zapamiętana zostanie na długo, zwłaszcza przez polskich fanów. Widzowie w naszym kraju na oficjalną premierę filmu będą musieli poczekać jednak do sierpnia. To właśnie wtedy na ekranach naszych kin zagości najnowszy film Tarantino.

Zobacz: Rafał Zawierucha na czerwonym dywanie. W Cannes zadebiutował u boku największych światowych gwiazd

Zobacz: Pojawił się oficjalny zwiastun „Once upon a time in Hollywood” Quentina Tarantino! Rolę Romana Polańskiego zagrał Rafał Zawierucha! Dziś wielka premiera w Cannes! [WIDEO]

Zobacz: Tłum gwiazd na premierze „Once upon a time in Hollywood” w Cannes: Brad Pitt, Margot Robbie, Leonardo DiCaprio, Rafał Zawierucha


Rafał Zawierucha macha do fotoreporterów, Cannes 2019

Rafał Zawierucha macha do fotoreporterów, Cannes 2019

Rafał Zawierucha na czerwonym dywanie, Cannes 2019

Rafał Zawierucha na czerwonym dywanie, Cannes 2019

Rafał Zawierucha w Cannes 2019

Rafał Zawierucha w Cannes 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×