Quebonafide zrobił sobie żarty ze swojej dziewczyny i Taco Hemingwaya. Miał ku temu szczególny powód

Quebonafide

Quebonafide

Quebonafide na Instagramie dodał grafikę, w której zażartował z Natalii Szroeder i Taco Hemingwaya. Zabawne zdjęcie jest odpowiedzią na opublikowany przez Spotify ranking najpopularniejszych artystów i piosenek 2020 roku.

Quebonafide i Natalia Szroeder pod koniec listopada odpoczywali w słonecznym Dubaju. Podzielili się z fanami kilkoma wpisami: piosenkarka pokazała, jak relaksuje się na plaży, a jej ukochany pochwalił się wizytą na korcie tenisowym. Nie zabrakło też wspólnej fotografii, która była romantyczna niczym scena w Romeo i Julii. Artystka stała na balkonie, Quebo tuż obok basenu, który znajdował się kilka poziomów niżej.

Quebonafide zażartował z Taco Hemingwaya i Natalii Szroeder

Natalia niedawno na moment wróciła pamięcią do urlopu. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym raper nosi ją na plecach. Internauci niemal natychmiast ruszyli z komentarzami, pozostawiając mnóstwo ciepłych wpisów pod adresem zakochanych.

Okazuje się, że Quebo przerobił fotografię. Na swoim prywatnym koncie na Instagramie, do którego dostęp ma jedynie ponad 70 tysięcy osób (więcej na ten temat pisaliśmy tutaj), opublikował zabawne zdjęcie. W miejsce głowy Natalii wkleił twarz Taco Hemingwaya, który nie ma zbyt wesołej miny. Krótko je podpisał:

Spotify 2020.

Quebonafide zrobił sobie żarty z Taco Hemingwaya i Natalii Szroeder

Quebonafide zrobił sobie żarty z Taco Hemingwaya i Natalii Szroeder

W ten sposób Quebo poinformował, że wraz z Taco podbili serwis streamingowy Spotify. Hemingway znajduje się na pozycji lidera wśród najpopularniejszych artystów 2020. Pierwsze miejsce zajmuje niezmiennie od 2018 roku. Tuż za nim znalazł się Quebonafide. Drugi z wymienionych panów w duecie z Darią Zawiałow stworzył najpopularniejszy utwór. Mowa oczywiście o piosence Bubbletea, która podbiła także YouTube. W ciągu czterech miesięcy odtworzono ją ponad 19 miliona razy.

Pełny ranking Spotify za 2020 rok znajdziecie tutaj.

Taco Hemingway i Quebonafide nagrają drugą płytę?

Quebonafide i Taco Hemingway już raz połączyli siły, tworząc projekt Taconafide. Wydali płytę Soma 0,5 mg, która pokryła się diamentem. To właśnie z niej pochodzą hity takie jak m.in. Kryptowaluty czy Tamagotchi. Czy jest szansa, żeby panowie nagrali jeszcze jeden wspólny album? Quebo, gdy gościł w Sportowym Kanale u Tomasza Smokowskiego, powiedział, że na to się nie zanosi.


Quebonafide zrobił sobie żarty z Taco Hemingwaya i Natalii Szroeder

Quebonafide zrobił sobie żarty z Taco Hemingwaya i Natalii Szroeder

Natalia Szroeder i Quebonafide w Dubaju

Natalia Szroeder i Quebonafide w Dubaju

Natalia Szroeder i Quebonafide

Natalia Szroeder i Quebonafide

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×