Jakie wykształcenie ma Quebonafide? Nigdy nie zgadniecie, co studiował słynny raper!

Quebonafide to jeden z najbardziej charakterystycznych artystów na polskiej scenie muzycznej. Został wielokrotnie doceniony nie tylko przez fanów, ale i ojca chrzestnego polskiego rapu – Wojtka Sokoła. Nie zgadniecie jakie ma wykształcenie!

Zanim Quebonafide został sławnym raperem i razem z Taco Hemingwayem nagrali płytę, która podbiła muzyczny rynek, Kuba Grabowski był studentem filozofii na Uniwersytecie Warszawskim. Ten charakterystycznie wydziarany raper, którego ciało pokryte jest niezliczoną ilością wzorów, mógł dołączyć do grona wybitnych filozofów jak Nietzsche lub Sokrates. Wolał jednak przelewać swoje myśli na papier. Niejednokrotnie przyznawał się do swoich słabości i tekstami, które wypluwał do studyjnego mikrofonu był inspiracją dla innych.

Quebo jest z natury introwertykiem, a takie osoby charakteryzują się tym, że nie potrzebują zbyt wielu bodźców zewnętrznych, a najlepiej czują się z samym sobą. Kontemplują w samotności myśli, które wypełniają ich głowę. I choć jego życie to balansowanie pomiędzy smutkiem i radością, to zdołał jednak zawalczyć o serce Natalii Szroeder, z którą tworzy udany związek.

Zwykle stroni od wywiadów, ale nie mógł odmówić Vinniemu, który w polskim rapie reprezentuje starą szkołę. Raper odniósł się do spektakularnego sukcesu Somy 0,5 mg i tego, jak zmieniło się jego życie od momentu, kiedy jego piosenki nie schodziły z list przebojów:

Po premierze krążka Soma 0,5 mg zacząłem się trochę odgradzać, bo całe to zamieszanie powoli mnie przerasta. Uważam się za osobę introwertyczką, która wrzucona została do ekstrawertycznego świata. Ludzie zaczęli postrzegać mnie zupełnie inaczej, co potrafi namieszać w głowie. Przez wielu jestem hiperbolizowany i traktowany jak superbohater, a to wszystko jest dla mnie zbędnym zamieszaniem – wyznał Quebonafide.

Całe szczęście, że woda sodowa nie uderzyła mu do głowy, a wsparcie przyjaciół pomaga mu zostać w jego własnym świecie! Teraz muzyk musi nauczyć dzielić się go ze swoją połówką, która lubi medialne życie i swobodnie czuje się w show-biznesie. Czekamy na kolejne utwory pełne życiowej prawdy i niesamowite bity od producentów, którzy stoją za sukcesem Somy 0,5 mg czy Dla fanek euforii.

Zobacz: Prawdziwa Bomba! Iga Lis i Taco Hemingway razem z Quebonafide i Natalią Szroeder na meczu! Takich zdjęć jeszcze nie było!

Zobacz: Michał Szpak zaśpiewał “Tamagochi” w hołdzie dla Kory! To wykonanie przejdzie do historii! [WIDEO]

Zobacz: Natalia Szroeder chowa się pod kocykiem bez makijażu! Quebonafide to prawdziwy farciarz!


Quebonafide - Instagram

Quebonafide - Instagram

Quebonafide - Instagram

Quebonafide - Instagram

Quebonafide - Instagram

Quebonafide - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×