Quebonafide otworzył prywatny profil na Instagramie, a tam sporo zdjęć z Natalią Szroeder. Ale romantycznie

Natalia Szroeder i Quebonafide

Natalia Szroeder i Quebonafide

Quebonafide otworzył prywatny profil na Instagramie, który przez prawie dwa lata mogli śledzić jedynie jego bliscy znajomi. Wśród postów nie brakuje zdjęć Natalii Szroder. Ale romantycznie! 

Quebonafide przez prawie dwa lata nie dodawał nowych postów na oficjalnym koncie na Instagramie. Do aktywności powrócił na początku roku, gdy zapowiedział nową płytę. Zaskoczył nie tylko tym, że wydaje nowy krążek, ale także bardzo grzecznym wizerunkiem, który utrzymywał przez kolejne tygodnie.

W kwietniu przyznał się do tego, że wcale nie usunął tatuaży, a cała akcja okazała się formą promocji płyty, połączoną z kampanią reklamową, z której zyski raper w pełni przeznaczył na cele charytatywne. Wydał na to aż milion złotych

Quebonafide: prywatne konto na Instagramie. Co publikuje?

Chociaż raper nie dodawał nowych postów na swoim oficjalnym Instagramie, był aktywny na swoim prywatnym koncie, do którego do niedawna dostęp miało jedynie bardzo wąskie grono obserwujących. W niedzielny wieczór Quebo postanowił je otworzyć, a liczba obserwujących z 3 tysięcy przekroczyła już 50 tysięcy osób. Artysta pokazał skrywane dotąd sekrety z życia prywatnego.

Na profilu @mlody_grabus, bo to o nim mowa, nie brakuje zdjęć z podróży. W ciągu ostatnich dwóch lat raper odwiedził m.in. Stany Zjednoczone, Rosję, czy Tajlandię. Nie podróżował sam, a z Natalią Szroeder, co uwiecznił na pamiątkowych zdjęciach, które można odnaleźć wśród wyróżnionych relacji. Na jednym z nich para śpi, przytulona do siebie. Wydaje się, że zmęczyła ich podróż.

Quebonafide i Natalia Szroeder

Quebonafide i Natalia Szroeder

Wśród fotografii na profilu Quebo znajduje się mnóstwo zdjęć Natalii. Raper uwiecznił ją m.in. podczas jedzenia, spacerów, a także wizyt w różnych ciekawych miejscach. Romantycznie, prawda?

Zobacz także: Quebonafide pochwalił się kolejną metamorfozą. Zmiana goni zmianę. „To już musi być galaktyka”


Quebonafide i Natalia Szroeder

Quebonafide i Natalia Szroeder

Quebonafide — zdjęcia Natalii Szroeder

Quebonafide — zdjęcia Natalii Szroeder

Quebonafide i Natalia Szroeder podróżowali razem

Quebonafide i Natalia Szroeder podróżowali razem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×