Quebonafide wbił fanów w fotel. Pokazał nagranie ze ślubu! To chyba jakiś komunikat

Quebonafide i Natalia Szroeder

Quebonafide na swoim Instagramie pochwalił się ślubem. Czyżby w ten sposób zapowiedział, że w jego życiu szykuje się niemała rewolucja? 

Quebonafide po prawie dwuletniej nieobecności przestał się ukrywać. Wrócił do aktywności na Instagramie, zapowiedział nową płytę, a przez kilka tygodni szokował grzecznym wizerunkiem. Na Instagramie publikował zdjęcia, na których pozował bez tatuaży.

Po tygodniach zwodzenia fanów i dziennikarzy okazało się, że to tylko forma promocji nowej płyty, którą raper połączył z kampanią reklamową Allegro. Na jego konto wpłynął milion złotych, ale Quebo nie zatrzymał z tego ani złotówki, przeznaczając całość na cele charytatywne.

Quebonafide pokazał zaskakującą kolekcję klocków Lego

Quebonafide, chociaż przez prawie dwa lata nie publikował nic na swoim oficjalnym koncie na Instagramie, stworzył profil, do którego dostęp miało jedynie wąskie grono osób. Raper otworzył je na jeden dzień i w tym czasie zyskał kilkadziesiąt tysięcy followersów.

To dla nich regularnie publikuje nowe posty, pokazując, jak bawi się Lego. O tym, że Quebo jest fanem klocków, wiadomo od dawna. Jak śpiewa w #hot16challenge w duecie z Taco Hemingwayem, przeznaczył na nie sporo pieniędzy:

Wydałem na klocki twój łańcuch.

Okazuje się, że w swojej kolekcji Quebonafide ma także wyjątkowy zestaw, przedstawiający parę młodą. Pochwalił się nim na Instastory, zbliżając kadr raz na panią, raz na pana młodego.

Quebonafide ma ślubną kolekcję klocków Lego

Quebonafide ma ślubną kolekcję klocków Lego

Czyżby w ten sposób artysta chciał przekazać, że w jego życiu szykuje się rewolucja? Nie jest tajemnicą, że raper od dłuższego czasu spotyka się z Natalią Szroeder, a ich relacja jest poważna, czego dowodem mogą być słowa piosenkarki. W jednym z wywiadów powiedziała:

No słuchaj, no wydaje mi się, że ktoś jak tak długo jest razem… Ja nie myślę nigdy krótkodystansowo o związkach. Ja jak się z kimś zwiążę, to tylko myśląc, że to tylko miłość na wieki. Jestem bardzo romantyczna – mówiła w programie W łóżku z Oskarem.

Artyści już mieszkają razem. Czyżby ślub był tylko kwestią czasu, a nagranie Quebo miało ukryty jakiś szczególny przekaz? W jego przypadku wszystko jest możliwe…


Quebonafide pochwalił się ślubem

Quebonafide pochwalił się ślubem

Quebonafide ma ślubną kolekcję klocków Lego

Quebonafide ma ślubną kolekcję klocków Lego

Natalia Szroeder i Quebonafide w maskach

Natalia Szroeder i Quebonafide w maskach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×