Ochroniarz Quebonafide mówi o alkoholu i groźbach. Jest też o wypadku Natalii Szroeder

Quebonafide

Quebonafide

Quebonafide, podobnie jak niektóre gwiazdy, korzysta z usług prywatnego ochroniarza. Jak wygląda jego praca? Maciej Górski zdradza szczegóły.

Quebonafide przez pewien czas trzymał się z dala od show-biznesu. Na jego oficjalnym profilu na Instagramie nie pojawiały się nowe posty, dostęp do prywatnego konta miało jedynie wąskie grono osób. Raper na początku roku przerwał milczenie. Wydał płytę, z której utwory pojawiły się na YouTube. Każdy z nich przekroczył po milion wyświetleń.

Ochroniarz Quebonafide o pracy z gwiazdami

Quebonafide jest bardzo popularny. Na każde spotkanie z raperem przychodzą tłumy. W trosce o bezpieczeństwo Quebo korzysta z usług prywatnych ochroniarzy. Maciej Górski, karateka, który ma na koncie wiele tytułów i był zawodnikiem KSW opowiada, jak wygląda ta współpraca.

W rozmowie z Wirtualną Polską powiedział, że ochroniarzy obowiązuje pełna dyskrecja. Muszą pilnować, by nikt postronny nie zobaczył tego, co znane osoby robią w wolnych chwilach. Dodatkowo chronią bezpieczeństwa podczas koncertów i eventów. Tak jak niedawno, gdy zabezpieczali koncert Quebo na schodkach w Warszawie:

 Takie imprezy są najtrudniejsze do obsłużenia. Na schodkach organizator spodziewał się trzech tysięcy ludzi, a w sumie przez koncert przewinęło się pięć razy tyle. Liczba autografów, zdjęć z fanami była ogromna.

Górski zdradza, że osoby zatrudnione w jego firmie są wszechstronnie wyszkolone. Posiadają m.in. umiejętności ratownicze, dzięki czemu czasami nie trzeba wzywać pomocy medyków. Tak jak w przypadku drobnego wypadku Natalii Szroeder:

Gdy Natalia Schroeder zraniła się w czasie imprezy na schodkach, nasz człowiek wyjął z bagażnika torbę z materiałami medycznymi i rozwiązał problem. Nie musieliśmy wzywać pomocy. Jesteśmy na takie sytuacje przygotowani, mamy sprzęt, a nawet tlen, który trzeba podać osobie, która ma kłopoty z oddychaniem – mówi Maciej Górski.

Marcin wyjawił też zagrożenia, z jakimi najczęściej zmaga się podczas ochrony znanych osób:

Ktoś rzuci szklaną butelką w stronę sceny, kamieniem. Naszym zadaniem jest skanowanie tłumu i wypatrywanie takich osób. Bardzo nachalne potrafią też być młode dziewczyny, które pod wpływem alkoholu próbują się dostać do samochodu gwiazdy. Z kolei mężczyźni chcą udowodnić piosenkarce czy aktorce, że to z nimi powinna spędzić wieczór i na siłę próbują się do niej zbliżyć.

Ochroniarz zdradził też, że gwiazdy często padają ofiarą szantażu. Takie przypadki są jednak zgłaszane na policje i weryfikowane wraz ze służbami.


Natalia Szroeder w czułym uścisku z Quebonafide

Natalia Szroeder w czułym uścisku z Quebonafide

Quebonafide i Natalia Szroeder

Quebonafide i Natalia Szroeder

Quebonafide łysy

Quebonafide łysy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×