Prawda o metamorfozie Quebonafide wyszła na jaw! W sprawie jest ukryte drugie dno

Quebonafide

Quebonafide

Quebonafide usunął tatuaże i drastycznie zmienił swój wizerunek? W sieci pojawił się teledysk do piosenki Szubienicapestycydybroń, w której ujawniono prawdę o jego metamorfozie.

Quebonafide po prawie dwóch latach nieobecności, wrócił do aktywności w social mediach. Opublikował pierwsze od dawna zdjęcie na Instagramie i zapowiedział nową płytę. Fanów zaszokował nie tylko krążkiem, ale także swoim bardzo grzecznym wizerunkiem. Raper pozbył się tatuaży, kolorowych włosów, zaczął nosić okulary.

Wiele osób zastanawiało się, jak w krótkim czasie przeszedł aż tak gwałtowną zmianę i gdzie podziały się jego tatuaże? Quebo milczał, podobnie jak jego dziewczyna, Natalia Szroeder, która na pytania dziennikarzy odpowiadała:

Nie mam pojęcia. Zniknęły. Nie ma ich. Nie wiem, co się stało, trzeba zapytać Kubę.

Quebonafide — nowy wizerunek. Czy naprawdę usunął tatuaże?

Quebonafide, chociaż nie komentował swojej zmiany, zaczął udzielać się w social mediach. Regularnie publikował nowe posty, na których towarzyszyły mu znane gwiazdy takie jak m.in. Anna i Robert Lewandowscy.

Jakiś czas później stał się bohaterem programu CTK Creeps, w którym odsyłał widzów do specjalnej strony Allego 2000. Graficznie nawiązywała do wyglądu serwera sprzed 20 lat.

Okazuje się, że nowy wizerunek Quebo powiązał z kampanią reklamową, za którą zgarnął aż milion złotych. Pieniądze, które otrzymał, w pełni przeznaczył na cele charytatywne, wspierając tym samym m.in. dzieci i młodzież oraz zwierzęta z jednego ze schronisk.

Tę wiadomością podzielił się z fanami przy okazji nowego klipu do piosenki Szubienicapestycydybroń. Już na samym początku raper zrzuca przebranie, co może być dowodem, że wraca do dawnego wizerunku.

Wiadomość zaskoczyła fanów Quebo, którzy pozostawili mnóstwo komentarzy pod nagraniem, podziwiając za tak zorganizowaną akcję:

  • Wielki szacun za całą akcję, a szczególnie za ten milion na cele charytatywne.
  • Mam takie ciche przeczucie, ze to będzie najszybszy milion wyświetleń w historii polskiej sceny.
  • Jak wywalił też okulary to już miałem łzy w oczach.

A Wy co myślicie o tej akcji?

 


Quebonafide - na co przeznaczył pieniądze za reklamę?

Quebonafide - na co przeznaczył pieniądze za reklamę?

Quebonafide - metamorfoza

Quebonafide - metamorfoza

Quebonafide - metamorfoza

Quebonafide - metamorfoza

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×