Quebonafide usunął tatuaże nawet z torsu? Zdjął koszulkę, zanurzył się pod wodą… I wszystko już jasne

Quebonafide bez koszulki

Quebonafide bez koszulki

Quebonafide bez koszulki. Raper usunął tatuaże nie tylko na twarzy, ale też na torsie. Nowe zdjęcia są tego najlepszym dowodem.

Quebonafide z muzyką związany jest od lat. W tym czasie nie tylko wydał kilka płyt, dzięki którym zdobył ogromną popularność, ale też przyzwyczaił fanów do charakterystycznego wizerunku bad boya, w którym dominowały tatuaże i kolorowe włosy.

Dwa lata temu zawiesił działalność. Po śmierci swojego idola, Maca Millera, zniknął z social mediów, sporadycznie pojawiał się na scenie. Artysta niedawno powrócił, zapowiadając swoją nową płytę. Zaszokował nie tylko pierwszymi numerami, które pojawiły się w sieci, ale także nowym wizerunkiem.

Quebo pozbył się kolorowych włosów, zmienił styl ubierania i usunął tatuaże. I to wszystkie, o czym możemy przekonać się przeglądając posty, jakie zamieszcza w sieci. W swojej galerii na Instagramie ma nie tylko zdjęcia z dziewczyną Natalią Szroeder, ale także z Lewandowskimi. Raper i Robert obecnie wyglądają niemal jak bracia.

Quebonafide bez koszulki. Czy widać tatuaże?

Na nowych zdjęciach Quebo brakuje jego kolorowych tatuaży. Gdzie się podziały? Raper milczy, podobnie jak Natalia Szroeder:

Ja uważam, że Kuba przyzwyczaił nas do tego, że się bardzo zmienia. Wnętrze się liczy – mówiła gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post.

W poniedziałkowy wieczór muzyk opublikował kolejne zdjęcia, na których pokazuje, jak bardzo się zmienił. Tym razem zanurzył się w zimnej wodzie, eksponując nagi tors. Co ciekawe nie ma na nim ani jednego tatuażu, czego z pewnością nie spodziewali się jego fani.

Quebonafide bez koszulki. Czy ma tatuaże?

Quebonafide pokazał się bez koszulki. Czy ma tatuaże? Nowe zdjęcia gwiazdora sporo wyjaśniają

Wszystko wskazuje na to, że Quebonafide usunął tatuaże, a jego dotychczasowy wizerunek pozostaje jedynie miłym wspomnieniem.

Zobacz także: Cleo o metamorfozie Quebonafide: „Lubiłam tego zadziora”. A jak ocenia nowy wizerunek rapera? [WIDEO]


Quebonafide morsuje

Quebonafide morsuje

Quebonafide bez koszulki. Czy ma tatuaże?

Quebonafide bez koszulki. Czy ma tatuaże?

Quebonafide bez koszulki. Czy ma tatuaże?

Quebonafide bez koszulki. Czy ma tatuaże?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×