Qczaj miesiącami czekał na spotkanie z matką. Poleciał za nią na drugi koniec świata. Polały się łzy

Qczaj zrobił niespodziankę

Qczaj zrobił niespodziankę

Daniel Kuczaj wybrał się do Stanów Zjednoczonych. Odwiedził Chicago, miasto, które jest dla niego wyjątkowe. Właśnie tam mieszka jego mama, z którą spotkał się po wielu miesiącach rozłąki. Jak spędzali czas?

Daniel Kuczaj, to słynny trener, który w swoich mediach społecznościowych, zachęca Polki do codziennej aktywności. Regularnie publikuje filmiki, które mają zachęcić jego obserwujących do ruszenia się z kanapy i zadbania o siebie: nie tylko fizycznie, ale także mentalnie.

Zobacz: Qczaj pokazał nos po operacji plastycznej! Zmianę widać gołym okiem

Qczaj trenuje w Chicago z mamą. Jak wygląda?

Niedawno trener wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Wybrał się do Chicago, gdzie na co dzień mieszka jego mama. Qczaj nie widział jej rok, nic więc dziwnego, że zarówno dla niego, jak i jego rodzicielki spotkanie było bardzo wyjątkowym czasem:

Postanowiłem ją zaskoczyć i przyjechać do Chicago. Kiedy mnie zobaczyła, popłakała się ze szczęścia. To była dla nas bardzo wzruszająca chwila – przyznał Daniel na łamach Super Expressu.

Zobacz: Qczaj pokazał się tuż po operacji plastycznej! Najbardziej bolą komentarze internautów: „Odbiła ci sodówa”

Qczaj trenował z mamą

Qczaj trenował z mamą

Mężczyzna, chociaż w Chicago przebywał tydzień, nie zrezygnował z treningów. Znalazł sprytny sposób, by połączyć je ze spotkaniami z mamą – zaprosił ją do udziału w jego zajęciach. Jak sobie radziła? Okazuje się, że bardzo dobrze – kobieta jest w doskonałej formie. Chociaż nie miała taryfy ulgowej, dawała radę.

Warto wspomnieć, że Qczaj jest bardzo związany z mamą. Chociaż nie widzą się na co dzień, w mediach społecznościowych trenera nie brakuje wzruszających wpisów, które kieruje do mamy. W jednym z nich przyznał, że to ona sprawiła, że dziś jest w tym, a nie innym miejscu:

Twoje słowa były dla mnie inspiracją do tego co chciałem dziś przekazać. „Bądź sobą” – powtarzałaś mi zawsze. A ja z uporem maniaka idę z tym przez życie. Wiem jak ciężko było Ci być mamą na odległość, a jednak wychowałaś mnie tak, że dzisiaj Ci wszyscy ludzie przyszli by współtworzyć coś do czego motywuję ich ja – Twój syn.

Zobacz: Qczaj wydał zaskakujące oświadczenie w temacie swojego związku z Dominiką Tajner! Trener spotkał się już z przyszłym teściem!


Qczaj z mamą

Qczaj z mamą

Qczaj trenował z mamą

Qczaj trenował z mamą

Qczaj z mamą Bernadettą

Qczaj z mamą Bernadettą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×