Qczaj nie zostawił suchej nitki na organizacji festiwalu Polsatu w Kielcach. Wszystko przez to, w jaki sposób potraktowano jego utalentowanego partnera

Qczaj krytykuje organizację koncertu Polsatu

Qczaj krytykuje organizację koncertu Polsatu

Qczaj oglądał koncert Przeboje lata 30-lecia Polsatu i Radia Zet. Coś bardzo mu nie spodobało się. Wszystko ma związek z jego partnerem.

27 sierpnia widzowie Polsatu oglądali koncert Przeboje Lata 30-lecia Polsatu i Radia ZET, będący częścią  Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji w Kielcach. Na scenie pojawili się: Lady Pank, Anna Wyszkoni, Dawid Kwiatkowski, The Rasmus, Minelli, Agnieszka Kołodziejska, Adam Zdrójkowski, Olivia Addams, Nowaki, Enej, Big Cyc.

Wśród osób, które śledziły widowisko, znalazł się popularny trener personalny, Qczaj. Mężczyzna miał duże zastrzeżenia, co do organizacji show. Dlaczego?

Qczaj krytykuje organizację koncertu Polsatu i Radia Zet

Przystojniak dodał komentarz na profilu Polsatu na Instagramie, wytykając stacji, że na ekranach telewizorów niemal nie było widać występów choreograficznych. Zawód był tym większy, bo tego dnia na scenie brylował partner trenera, tancerz i choreograf Tomasz Nakielski. Rozczarowany Qczaj napisał:

Po co próby kamerowe wcześniej, skoro potem dostaje w większości występów tył głów ludzi? Pasek reklamowy na pół ekranu, tył głów ludzi… Troszkę genialnej choreografii, której nie widać, bo pokazujecie światła albo tył głów ludzi. Koncert zaj***sty, jednak po pewnym czasie stwierdziłem, że tył głów ludzi to mogę sobie obejrzeć w kościele z ostatniej ławki.

Odnieśliście podobne wrażenia?

Kim są Qczaj i Tomasz Nakielski?

Qczaj od lat pracuje jako trener dla osób z czołówki polskiego show-biznesu. Od kilku miesięcy spotyka się z Tomkiem, który jest tancerzem, występującym w trakcie koncertów największych gwiazd. O choreografie zrobiło się głośno, gdy podczas Festiwalu w Sopocie, pocałował na scenie wokalistkę Darię. O tej szalonej sytuacji przeczytacie tutaj, a zobaczycie ją poniżej.

Przystojniacy oficjalnie potwierdzili związek w połowie czerwca.

Pomyślałem…wrzucę tylko na story – nie na posta, żeby hejtu nie generować … w końcu dwa tańczące pe*** na Seszelach mogą niektórych kłuć w oczy… i wiecie co?! Przeczytałem komentarz homofoba – obejrzyjcie moje story!…
…widziałaś/ widziałeś?… dokładnie…wdech…wydech…  i pomyślałem, że… przecież można to obrócić w coś pozytywnego…w coś dobrego!
To ma być uśmiechnięty, pozytywny post…
To mój stary (młodszy o 9 lat) genialny tancerz i choreograf – Qczaj napisał pod wspólnym materiałem wideo.

Śledzicie działalność tej pary w social mediach?


Qczaj krytykuje organizację koncertu Polsatu i Radia Zet

Qczaj krytykuje organizację koncertu Polsatu i Radia Zet

Jak Qczaj poznał partnera?

Jak Qczaj poznał partnera?

Qczaj ma nowego partnera

Qczaj ma nowego partnera

Komentarze

 • Gośćula pisze:

  Świetnie facet tańczy, niezwykły talent😃

 • Król Szwecji👑 pisze:

  No właśnie Kto to Jest??

 • Gość pisze:

  Proszę nauczyć się czytać ze zrozumieniem… czy komentarz był napisany ogólnikowo czy wobec konkretnej osoby???

 • Axi pisze:

  To jaki cyrk robię hetero ze swojego heteroseksualizmu ;_x

  • Gość pisze:

   Masz rację. Hetero są straszni, chodzą trzymając się za ręce, obejmują się, całują w miejscach publicznych i nic sobie nie robią, że dzieci na to patrzą. Zero intymności. Wszystko na sprzedaż. Kogo obchodzi to, że jesteście hetero. Co robicie w domu, to wasza sprawa, ale żeby tak publicznie pokazywać swoją orientację. Heteroseksualni wyciągnijcie wnioski, przemyślcie swoje zachowania. Żeby było jasne też jestem hetero, ale w mojej przestrzeni mieszczą się wszyscy.

 • Gość pisze:

  Qczaj wystarczy, że Ty jego tylek pokazujesz na instagramie. Nie każdy chce to ogladac… ogląda się dla gwiazd, nie dla tancerzy, a ty zamiast zajmować się głupotami, zajmij się mamą bo to chyba teraz jest najważniejsze. Poza tym pokazujesz innym żeby akceptować siebie takim jakim się jest.. po co zatem te filtry i przerabianie zdjęć? Zrobiliście ze swojego homoseksualizmu jakiś cyrk. Najpierw ukrywałeś partnera, potem częściowo pokazałeś i jak zrobiliście szum z pocalunkiem, to się pokazaliście. Myślisz, że ludzie są głupi i się nie zorientowali, że to wszystko było ustawione??? Ogarnij się trochę, bo chyba sodówa faktycznie uderzyła do głowy.
  P,S. Pokazywanie wiadomosci negatywnych jest żałosne. Sam się prosisz o to, a potem skomlesz i sam ludzi obrażasz.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×