Qczaj miał wypadek w Dubaju podczas zakrapianej imprezy. Przesadził z alkoholem i doprowadził do tragedii

Qczaj

Qczaj

Qczaj miał wypadek. Trener personalny został poddany próbie, w której poległ. Musiał słono zapłacić za swoje czyny. Co wydarzyło się na imprezie w Dubaju?

Qczaj to jeden z najpopularniejszych trenerów personalnych w Polsce. Mężczyzna ma ogromne pokłady cierpliwości i optymizmu. Potrafi zmotywować najbardziej leniwe osoby, co udowodnił, odwiedzając pałac programu Projekt Lady. Uwagę przyciąga również otwartością. Daniel jakiś czas temu opowiedział o swojej orientacji seksualnej, a potem o odbiorze, jaki go spotkał. Trener spotkał się z nieprzychylnymi komentarzami i brakiem zrozumienia.

Qczaj o orientacji seksualnej

W ubiegłym roku Qczaj zdobył się na szczerość i dokonał coming outu. Nie spodziewał się jednak, że wiążę się to z ogromną falą hejtu. Jasno mówi, że w Polsce jest niski odsetek ludzi tolerancyjnych, a wybór Andrzeja Dudy na prezydenta Polski nie poprawi sytuacji. 34-latek wyznał, że jako nastolatek nie czuł się akceptowany. Przez pewien czas towarzyszyły mu myśli samobójcze:

Myślę o tych momentach, kiedy miałem 16–17 lat, siedziałem na krakowskich Skałkach i zastanawiałem się, czy skoczyć, czy nie. Czułem się nieakceptowany. Miałem poczucie, że zawiodłem wszystkich wkoło, w tym swoją mamę. Dzisiaj jestem silniejszy i cieszę się, że nie skoczyłem. Chcę jednak uświadamiać innych, że słowa dorosłych mają wpływ na dzieci – czasami bardzo bezpośredni. Mogą doprowadzić do tragedii. Dostajemy przecież mnóstwo informacji o tym, że jakiś dzieciak zrobił sobie krzywdę z powodu braku akceptacji – powiedział podczas wywiadu w Radiu Zet.

Qczaj miał wypadek pod wpływem alkoholu

Nie jest tajemnicą, że w domu Daniela był alkohol oraz przemoc. Sportowiec nie ukrywa również, że przez taki obraz dzieciństwa, ma skłonności do uzależnień. Jakiś czas temu postanowił odstawić napoje procentowe na dobre:

Powiedziałam sobie, że od dwudziestego siódmego nic nie piję – zdradził w programie Pacześ Show.

Jego deklaracja poddana została próbie. Niestety, kiedy był w Dubaju, nie mógł się powstrzymać i sięgnął po alkohol:

Nadupcyłem się do tego stopnia, że zęba straciłem. To było na urodzinach mojej przyjaciółki w Dubaju – wyznał.

Chwilę później dowiadujemy się, że był w takim stanie, że nawet tego nie zauważył:

Mówią mi, że mi ząb wypadł. Szukaliśmy na tej łodzi tego zęba. Znalazłem go i jest na swoim miejscu.

Myślicie, że był to jednorazowy incydent, czy trener potrzebuje pomocy specjalistów?


Qczaj- Festiwal Kobiet Internetu, materiały prasowe/ Szymon Kos

Qczaj- Festiwal Kobiet Internetu, materiały prasowe/ Szymon Kos

Qczaj - premiera nowej płyty Cleo

Qczaj - premiera nowej płyty Cleo

Gala Hashtagi Roku 2021 - Qczaj

Gala Hashtagi Roku 2021 - Qczaj

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×