Szukaj

Prawdziwa rewolucja w „Pytaniu na śniadanie”. Najpierw odeszła Rogalska, a teraz to

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie

W Pytaniu na śniadanie prawdziwa rewolucja. Najpierw zrezygnowała z pracy w TVP Marzena Rogalska, szybko pojawiła się nowa prowadząca śniadaniówkę, a to nie koniec reorganizacji. Co jeszcze ulegnie zmianie?

Pytanie na śniadanie cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy chętnie zaczynają dzień w towarzystwie prowadzących śniadaniówkę TVP gwiazd. Ostatnio jednak w formacie nastąpiło prawdziwe trzęsienie ziemi. Niespodzianie, praktycznie z dnia na dzień z pracy zrezygnowała jedna z ulubienic odbiorców, Marzena Rogalska.

Po dwunastu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku była najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14 do 18 będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu „Czy ty to ty”. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści „Czas tajemnic” – napisała dziennikarka w mediach społecznościowych.

Jej odejście nie przeszło bez echa. Decyzja Marzeny Rogalskiej wywołała niemałe poruszenie nie tylko wśród jej fanów, ale też w branży. Dziennikarze konkurencyjnych stacji, aktorzy i artyści w social mediach podkreślali, że trzymają za nią kciuki. Nie skomentował tylko jej wieloletni partner z programu Tomasz Kammel. Okazuje się, że to niejedyne zmiany w formacie.

Zmiany w Pytaniu na śniadanie

Do tej pory Pytanie na śniadanie zaczynało się o godzinie 7:55 i kończyło po godzinie 11:00. TVP zdecydowała jednak, że będzie rozpoczynało się jeszcze wcześniej. Od 1 marca format pojawi się już o godzinie 7:30. Wyjątkiem są weekendy – wtedy program będzie nadawany w starych godzinach. Przypominamy, że konkurencyjny program śniadaniowy, jakim jest Dzień Dobry TVN, rozpoczyna się o godzinie 8:00.

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, zarówno Pytanie na śniadanie, jak i Dzień dobry TVN zanotowały duże spadki oglądalności względem 2019 r. Co ciekawe, wielu internautów zastanawia się, czy zainteresowanie porannym programem TVP zmniejszy się jeszcze bardziej po odejściu Marzeny Rogalskiej.


Marzena Rogalska odchodzi z TVP. Pytanie na śniadanie komentuje odejście

Marzena Rogalska odchodzi z TVP. Pytanie na śniadanie komentuje odejście

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie

Marzena Rogalska w programie Pytanie na śniadanie

Marzena Rogalska w programie Pytanie na śniadanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×