Potężna wpadka w „PnŚ”. Nagle stanik znalazł się w centrum uwagi widzów. Izabella Krzan na długo to zapamięta

Pytanie na śniadanie: wpadka w programie

Pytanie na śniadanie: wpadka w programie

Dziwna sytuacja w Pytaniu na śniadanie. Wpadka z biustonoszem zupełnie wybiła z rytmu Izabellę Krzan. Fani musieli się zdziwić. Zdjęcia. 

Izabella Krzan zaczynała karierę jako modelka. Z czasem została dostrzeżona przez Telewizję Polską. Producenci dali jej szansę i dzięki temu dziś pracuje w Pytaniu na śniadaniegdzie występuje u boku Tomasz Kammela. W życiu prywatnym towarzyszy jej na co dzień Dominik. Gwiazda jakiś czas temu zaprzeczyła, by para weszła już na etap narzeczeństwa.

Nie, to nie jest prawda, że się zaręczyłam. Są ważniejsze sprawy niż zaręczyny. Na razie nie myślę o takich zobowiązaniach. Na wszystko przyjdzie czas. Uważam, że decyzje o kolejnych etapach związku należy podejmować na spokojnie – Izabella wytłumaczyła w rozmowie z dziennikarzami „Twojego imperium”.

Zawsze podkreśla jednak, że łączą ich bardzo dobre relacje.

Dominik jest teraz nierozerwalną częścią mojego życia. Powiem więcej, w jakiś sposób stał się częścią mnie. Nie tylko spędzamy razem dużo czasu, ale też dużo podróżujemy. Ostatnio byliśmy na Malediwach.

Dziś widzowie mogli oglądać piękną dziennikarkę na antenie ich ulubionego programu. W trakcie nadawania formatu doszło do nietypowej wpadki.

Pytanie na śniadanie: wpadka w programie

W poniedziałek gościem programu była pani Martyna – matka dwojga dzieci. Kobieta, gdy już urodziła, zmniejszyła sobie biust z rozmiaru 75N na F. Wszystko przez to, że tak wielki biust był dla niej ciężarem i przysparzał jej wiele kłopotów.

Rzadko kto patrzył mi w twarz, raczej większość osób skupiała się na biuście. To było strasznie irytujące –  wskazała.

Pani Martynie towarzyszył lekarz medycyny estetycznej Bartosz Pawlikowski. Mężczyzna w pewnym momencie założył stanik w gigantycznym rozmiarze.

Następnie zaś zaczął wkładać do niego… opakowania cukru, by zobrazować widzom, z czym muszą się zmagać kobiety z tak dużym biustem. Pokaz doktora wyglądał dość niekonwencjonalnie, przez co energicznie przerwała go Izabella, która była wyraźnie skrępowana sytuacją. Nietypowe zdarzenie zobaczycie w galerii pod tekstem.

Po chwili rozmowa weszła już na właściwe tory, a lekarz wyjaśnił, w jaki sposób medycyna może pomóc kobietom posiadającym zbyt masywne piersi.

Oglądaliście dzisiejsze wydanie PnŚ?


Pytanie na śniadanie: wpadka w programie

Pytanie na śniadanie: wpadka w programie

Pytanie na śniadanie: wpadka w programie

Pytanie na śniadanie: wpadka w programie

Izabella Krzan - 20-lecie

Izabella Krzan - 20-lecie "Pytania na śniadanie"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×