Skandal w „Pytaniu na śniadanie”. Ekspertka prawi o cellulicie u pięciolatki i tłumaczy, jak się go pozbyć! Posypały się gromy od internautów

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie we wtorek jak zawsze starało się umilić widzom poranek. Niestety tym razem format zaliczył niemałą wpadkę. Internauci są bezlitośni.

Pytanie na śniadanie to program, który uwielbiają widzowie. Już od kilkunastu lat pojawia się na antenie i gromadzi przed telewizorami prawdziwe tłumy. Fani tego formatu zawsze mogą liczyć na sporą dawkę nowych informacji ze świata i z kraju. Nie brakuje też porad czy wizyt ciekawych gości. Wiele osób nie wyobraża już sobie rozpoczęcia dnia bez włączenia telewizyjnej Dwójki.

Niestety nie brakuje też wpadek na antenie. Wiadomo, że kiedy program idzie na żywo, to trudno czasem się ustrzec błędu, ale po wtorkowym odcinku, internauci nie mają litości. Nie dość, że temat był kontrowersyjny, to jeszcze ekspertka się nie popisała.

Wpadka w Pytaniu na śniadanie. Co się wydarzyło?

Telewizja śniadaniowa ma to do siebie, że czasem sytuacja wymyka się spod kontroli, zdarzają się wpadki. Tak też było we wtorek, kiedy to na antenie poruszono kontrowersyjny temat. Rozmawiano mianowicie o cellulicie u małych dzieci.

Moja 5-letnia córka ma cellulit – czy to powody do niepokoju? – brzmiał temat dyskusji.

Do studia zaproszono ekspertkę, która myliła podstawowe pojęcia. Zauważono, że specjalistka, która to miała podzielić się wiedzą we wspomnianym zakresie, miała podstawowe braki. Myliła cellulit z cellulitisem. Różnicę między jednym a drugim wyjaśniła jedna z internautek.

Powinniście sprawdzać wiedzę swoich gości przed programem. Jakoś weryfikować. „Ekspertka” myli cellulit z cellulitisem, a to całkiem coś innego. Cellulitis jest jednostka chorobowa

Już za chwilę w #PnŚ:„Moja 5-cio letnia córka ma cellulit” – czy to powody do niepokoju?Macie podobnie?Komentujcie i włączcie TVP2

Posted by Pytanie na śniadanie on Monday, June 21, 2021

W komentarzach nie brakuje słów krytyki:

  • Włączyłam telewizor i akurat na to trafiłam. Pani ekspertki to się słuchać nie dało, strasznie przemądrzała i jak za karę siedziała.
  • Brak słów na pseudo znawców.
  • Nie wierze. Serio? Cellulit? U 5-ciolatki?
  • To rzeczywiście powód do niepokoju- trzeba się niepokoić o mamę tego dziecka, skoro zwraca uwagę na takie rzeczy.
  • Jezuuuusie serio jak trzeba mieć zryty beret by taki temat z takimi ekspertami poruszać tak się rodzą kompleksy u dzieci.

Oglądaliście wtorkowy odcinek?


Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie

Tomasz Kammel i Izabella Krzan w Pytaniu na śniadanie

Tomasz Kammel i Izabella Krzan w Pytaniu na śniadanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×