Wielka tęczowa flaga pojawiła się na zakończenie „Pytania na śniadanie”. Tego nie było w scenariuszu, ale nie dało się wyciąć. Wszystko szło na żywo

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie. Wielka tęczowa flaga pojawiła się na zakończenie środowego odcinka. Tego nie było w scenariuszu. Wideo już obiegło sieć.

Pytanie na śniadanie zadebiutowało na antenie w 2002 roku. Od tego momentu program zdobył mnóstwo fanów, którzy co poranek śledzą ciekawe materiały prezentowane na antenie. Mogą liczyć na sporą dawkę nowych informacji ze świata i kraju. W studiu pojawiają się goście i eksperci, którzy prowadzą dyskusje na ciekawe i aktualne tematy.

Śniadaniówka jest emitowana na żywo. Kwestie, które są prezentowane na wizji, co jakiś czas wywołują kontrowersje. Tak było m.in. na początku lipca, gdy do sieci trafiła zapowiedź jednego odcinka. Poruszono w nim temat kobiet plus size i ich związków z przystojnymi mężczyznami. W komentarzach wybuchła dyskusja. Części internautom nie spodobał się sposób sformuowania myśli przewodniej.

Pytanie na śniadanie. Tęczowa flaga na antenie. Mocny gest Karin Ann

Sporo emocji wywołał też środowy odcinek programu Pytanie na śniadanie. Pod koniec odcinka w studiu pojawiła się Karin Ann, piosenkarka pochodząca ze Słowacji. W Polsce zdobyła popularność jako support podczas trasy koncertowej sanah. W śniadaniówce wykonała jeden ze swoich utworów. Zanim to nastąpiło, zaskoczyła widzów. Piosenkarka niespodziewanie wyjęła flagę w kolorze tęczy, którą założyła demonstracyjnie na plecy. Swój utwór zadedykowała społeczności LGBT+. Przyznała, że ta zawsze może liczyć na jej wsparcie:

Piosenkę dedykuję całej społeczności LGBTQ w Polsce, bo wiecie, jak to wszystko teraz wygląda. Zasługujecie na miłość i na to, aby czuć się bezpiecznie. Jestem z wami, stoję tu z wami i kocham was.

Gest, jaki zdecydowała się wykonać gwiazda, nie był konsultowany z osobami z jej otoczenia. Te informacje w rozmowie z Onetem przekazała Anna Opończewska, menadżerka Karin Ann. Powiedziała, że artystka ma bardzo konkretne przekonania i nie boi się ich otwarcie głosić:

Karin Ann jest osobą niezwykle świadomą i pewną siebie. Ma bardzo konkretne przekonania i otwarcie o nich mówi. Nie ukrywam, że dzisiejszy performance zaskoczył również nas. Daje to jednak świadectwo temu, że pokolenie generacji Z będzie otwarcie, zawsze i wszędzie walczyć z dyskryminacją, nierównością i uprzedzeniami.

Oglądaliście środowe wydanie Pytania na śniadanie?


Pytanie na śniadanie i występ Karin Ann

Pytanie na śniadanie i występ Karin Ann

Pytanie na śniadanie i występ Karin Ann

Pytanie na śniadanie i występ Karin Ann

Pytanie na śniadanie i występ Karin Ann

Pytanie na śniadanie i występ Karin Ann

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×