Wielka feta z gwiazdami w studiu „Pytania na śniadanie”: Kamil Bednarek, Marzena Rogalska, Edyta Herbuś,

Pytanie na śniadanie nowe studio logo

Pytanie na śniadanie nowe studio logo

Nowe studio i logo programu „Pytanie na śniadanie”

Pytanie na śniadanie już od prawie dwóch dekad towarzyszy Polakom o poranku. Śniadaniowe talk-show od lat cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród widzów. Według danych Nielsen Audience Measurement średnia oglądalność obecnie wynosi 441 tys. widzów, czyli o 60 tysięcy widzów więcej niż rok temu.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom publiczności, zdecydowano się na wprowadzenie kilku istotnych zmian w programie – od studia po logo.

Opublikowany przez Pytanie na śniadanie Piątek, 9 listopada 2018

W nowej scenografii przeważają drewno, cegła i kamień. Studio jest ozdobione kilkoma ogrodami wertykalnymi i kwietnym akwarium, które będą sezonowo zmieniać swoje oblicze. Według zapewnień autorki projektu, „założeniem było wprowadzenie do studia domowej atmosfery w nowoczesnym wydaniu i z ukłonem wobec natury”:

Chcieliśmy przenieść się do domu, w rodzinną atmosferę, a że sercem domu jest kuchnia, dlatego też rozbudowałam ją i starałam się nadać jej prowansalski charakter – podkreśla autorka scenografii Agata Was w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

I jest‼️???????? Nasze nowe studio #PnŚ???????????? Dziękujemy, że jesteście z nami i pamiętajcie, że bez Was to kompletnie nie ma sensu ???? Zmieniamy się dla Was ????

Opublikowany przez Pytanie na śniadanie Sobota, 10 listopada 2018

W związku ze zmianami, producenci Pytania na śniadanie wyprawili huczną imprezę z udziałem gwiazd. W nowym studiu pojawili się nie tylko prowadzący program – Monika Zamachowska, Marzena Rogalska, Jacek Rozenek – i jego poszczególne pasma (np. Mateusz Szymkowiak), ale także kilka gwiazd niespodzianek: Edyta Herbuś, Kamil Bednarek, Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Jak oceniacie nowe studio „śniadaniówki” TVP? Zmiana na lepsze?

Gwiazdy na pokazie najnowszej kolekcji Moschino x H&M: Kasia Sokołowska, Julia Wieniawa, Anna Jagodzińska, Klaudia Halejcio, Radek Pestka

Plejada gwiazd na premierze filmu „Planeta Singli 2”: Maciej Stuhr, Weronika Książkiewicz, Izabella Miko, Maffashion, Agnieszka Więdłocha

Odjechane kreacje gwiazd na MTV EMA 2018: Margaret, Camila Cabello, Dua Lipa, Lindsay Lohan


Edyta Herbuś – otwarcie nowego studia

Edyta Herbuś – otwarcie nowego studia "Pytanie na śniadanie"

Kamil Bednarek – otwarcie nowego studia

Kamil Bednarek – otwarcie nowego studia "Pytanie na śniadanie"

Marzena Rogalska – otwarcie nowego studia

Marzena Rogalska – otwarcie nowego studia "Pytanie na śniadanie"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×