Szukaj

Nowi prowadzący w „Pytaniu na śniadanie”. Kolejne zmiany w obsadzie śniadniówki TVP

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie czekają kolejne zmiany kadrowe. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo widzowie poznają kolejną gwiazdę. Kto ma dołączyć do obsady?

Pytanie na śniadanie to jeden z najbardziej ulubionych programów TVP. Śniadaniówka od kilku lat gromadzi przed telewizorami sporą liczbę wiernych widzów. Zawsze mogą oni liczyć na świeżą dawkę informacji z kraju i ze świata, wizyty ekspertów i lubianych gości ze świata show-biznesu. Hit stacji przechodzi jednak ostatnio wiele zmian kadrowych. Tuż przed jesienną ramówką zaczęły się roszady, które trwają do dzisiaj. Najpierw o odejściu z programu poinformowali Tamara Gonzalez-Perea i Robert El Gendy.

Miejsce pary od września zajęli: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski. Gwiazda M jak miłość i doświadczony dziennikarz szybko odnaleźli się w nowej roli. Później okazało się, że na ekranach naszych telewizorów nie zobaczymy Marceliny Zawadzkiej. Miss Polonia zamieszana jest w aferę podatkową i musiała zrobić sobie przymusowy urlop do czasu wyjaśnienia sprawy.

Pytanie na śniadanie: kolejne zmiany w obsadzie?

Zamiast Marceliny od jakiegoś czasu możemy oglądać Małgorzatę Opczowską, która jest doskonale znana widzom z TVP Info. Niestety nie udało jej się stworzyć udanego duetu z Tomaszem Wolnym. Nie nawiązała się między nimi nić przyjaźni, a jak podawał już wcześniej portal Pudelek, dziennikarz nie chciał współpracować z nową prowadzącą.

Od początku nie wykazywał życzliwości dla nowej prowadzącej i głośno mówił o tym, że nie chce z nią pracować – zdradziła portalowi osoba związana z PnŚ.

Stacja podjęła decyzję o tym, żeby do programu wrócił Robert El Gendy i stworzył telewizyjną parę z Małgorzatą. Do rozwiązania pozostała jednak kwestia etatu Tomka Wolnego. Dziennik Fakt, jakiś czas temu informował, że będzie on musiał powalczyć o miejsce w obsadzie z Łukaszem Nowickim. Do kolejnych sensacyjnych informacji dotarł jednak portal Pudelek. Według ich informatora nie dojdzie do żadnego zwolnienia.

„Góra” rozważa możliwość ściągnięcia jeszcze jednej nowej prowadzącej od stycznia. Myśli się o Izabelli Krzan, ale nie wiadomo czy podołałaby czasowo, bo jej grafik wypełniony jest nagraniami do „Koła Fortuny”. W zanadrzu jest ktoś jeszcze – zdradza informator portalu.

Okazuje się, że ostatni bardzo burzliwy czas w programie jeszcze się nie skończył. Czekamy zatem na oficjalne stanowisko stacji w tej sprawie.


Izabella Krzan na koncercie w Ostródzie

Izabella Krzan na koncercie w Ostródzie

Małgorzata Opczowska w Pytaniu na śniadaniu

Małgorzata Opczowska w Pytaniu na śniadaniu

Tomasz Wolny – Pytanie na śniadanie, 9 maja 2020

Tomasz Wolny – Pytanie na śniadanie, 9 maja 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×