Widzowie „PnŚ” drżeli o Kasię Cichopek! Gdyby nie Olek Sikora, doszłoby do tragedii: „Po prostu zapadła się pod ziemię”

Kasia Cichopek — groźna sytuacja w Pytaniu na śniadanie

Kasia Cichopek — groźna sytuacja w Pytaniu na śniadanie

Widzowie Pytania na śniadanie byli dziś świadkami groźnie wyglądającej sytuacji z udziałem Kasi Cichopek. Koleżankę uratował Olek Sikora.

Kasia Cichopek lata temu debiutowała w M jak miłośćW serialu gra po dziś dzień. Aktorstwo łączy z wykonywaniem zawodów dziennikarki i prezenterki telewizyjnej. Występuje w Pytaniu na śniadanie, You Can Dance, a za niedługo zobaczymy ją też we własnym programie wnętrzarskim. Jakiś czas temu tak opowiadała o nowej propozycji ze swoim udziałem:

To projekt pod roboczym tytułem „Operacja aranżacja”. Będziemy przeprowadzać metamorfozy pomieszczeń u bardzo fajnych ludzi. Mamy też taką misję: pomagać im w trudnych chwilach. Tak jak większość kobiet lubię urządzać mieszkania i fajnie się ubierać, choć w kwestii wnętrz będę się słuchała naszego architekta — tłumaczyła dziennikarzom „Faktu”.

W środę gwiazda TVP2 zaliczyła sporą wpadkę w PnŚ.

Kasia Cichopek — groźna sytuacja w Pytaniu na śniadanie

Program z udziałem aktorki obchodzi 20. urodziny. Z tej okazji pracownicy codziennie upiększają ogród znajdujący się nieopodal studia. Dziś Kasia i jej kompan, Olek Sikora, rozmawiali w nim z ogrodnikami. W pewnym momencie doszło do groźnie wyglądającego incydentu. Prezenterka – z sandałkami na wysokim obcasie – zaczęła wbijać się w ziemię.

Sikora, gdy tylko to zobaczył, ruszył na pomoc i pomógł jej wyciągnąć nogi z grząskiego gruntu. Sytuacja została zarejestrowana przez kamery i wyemitowana w telewizji. Ujęcie z niej zobaczycie w galerii pod tekstem.

Na szczęście później obeszło się bez większych problemów, a Kasia zdołała utrzymać równowagę, mimo tego, że jej buty ewidentnie nie były dopasowane do takich warunków pracy. Olek zaś żartował przed kamerami:

Kasia się po prostu zapadła pod ziemię, tu w ogrodzie „Pytania na Śniadanie”.

Grunt, że nie doszło np. do zwichnięcia nogi!

Widzieliście dzisiejsze wydanie telewizji śniadaniowej?

Kasia Cichopek ma nową pracę

Jastrząb Post udało się dowiedzieć, że Cichopek zapowie jesienną ramówkę TVP podczas uroczystej konferencji, na której pojawią się dziennikarze reprezentujący czołowe wydawnictwa oraz plejada gwiazd stacji.

Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.


Kasia Cichopek — groźna sytuacja w Pytaniu na śniadanie

Kasia Cichopek — groźna sytuacja w Pytaniu na śniadanie

Kim jest Aleksander Sikora?

Kim jest Aleksander Sikora?

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Komentarze

 • Gość Henryka pisze:

  Nie życz nikomu co tobie nie miłe.Każdemu mogłoby się to zdarzyć. A nieżyczliwi już wykorzystują to ironizując.Pani Kasiu głowa do góry.Dobrze, że nic złego nie stało się.

  • Gośćpis pisze:

   I tak diabel jej workshop uszyje tez na rybyzasluguje dowiezcie jej tez bo to z pisowskie bandy tuman

  • Gość pisze:

   Ale z cichopek łamaga slamazara nawet nie wie jak się ubrać odpowiednio.do terenu ..głupota jej lata.nad nią jak gołębica.Gdzue był.l kurzajewski czego.jej nie ratował.. było by jednej idiotki mniej tvp2.A cycki nie zgubiła w błocie

   Ja pitolę.. ale się pyza ośmiesza.. musi szukać bolca bo ma chcice robi.co może

   I nic posucha.Frajerow brak na babe przechodzona.

  • Słabe słabe pisze:

   Rzygam informacjami o Kasi Cichopek 🤮 kiepskiej aktorce i prezenterce reżimowej tv, która zyskała rozgłos rozwodem.

  • Gość obiektywny pisze:

   Może czas że sceny zejsć?????????

 • mrMango pisze:

  I by było po wszystkim…

  • Gość pisze:

   Przynajmniej nie było by gołej Kaśki w tvp2..czego.kurski.pozwala.na bordelowe zachowania pół gołej cichopek.bez stanika z cyckami.wiszacymi.jak.wymiona krowy..co za niechlujna baba z Kaśki.wonz tvp2

 • Gośćhenia pisze:

  Tragedia w pytaniu na śniadanie gwiazdeczka Kasia będąc w nieodpowiednich butach zapadła się pod ziemię tragedia dla tvp i redakcji pytania na sniadanie kto teraz będzie pisał jak ubrana jest Kasia czytelnicy będą zdruzgotani brakiem informacji o Kasi a dla olka proponuję order kartofla

 • Gość Gabi pisze:

  Wysokie odznaczenie dla Olka bohater narodowy , niezwykłą odwaga 😂😂😂😂

 • Gość Gabi pisze:

  To istne groźne 🤣głupoty, Celebryci hak z koziej d,,,, py trąba 🤣🤣winny Tusk🤣🤣

 • Gość pisze:

  Jeszcze wyższe buty proponuję

 • Gośćtekla pisze:

  Kto ta niezdare tak promuje, fatalna osoba, nie nadaje się do telewizji. Tylko żeby pokazuje od ucha do ucha.

 • Gość pisze:

  Jastrząb , twoje naglowki są głupawe .Olek powiedział , że Kasia zapadła się pod ziemię , bo obcas wbił się w nią i zaraz dodał że plotkarskie media bo to podchwycą , brawo Olek , Jastrząb wypowiedział twoje słowa

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×