Wpadka w „PnŚ”. Gość skrytykował rząd, a jego słowa szybko usunięto. Po sieci krąży oryginalne nagranie

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie

W Pytaniu na śniadanie doszło do niecodziennego zdarzenia. Medyczny gość programu skrytykował rząd. Jego wypowiedź szybko została usunięta ze strony, ale zachowały się nagrania internautów. 

Pytanie na śniadanie to program, który od kilkunastu lat przyciąga przed telewizory ogromną widownię. Śniadaniówka TVP jest emitowana siedem dni w tygodniu przez cały rok i na antenie w dalszym ciągu nie brakuje tematów, które warto poruszyć. W studiu pojawia się kilka par prowadzących, które przedstawiają ciekawe reportaże oraz dyskutują z zaproszonymi gośćmi.

Na kanapach programu pojawia się wielu ekspertów z najróżniejszych dziedzin. Nie brakuje gości, którzy odpowiadają na ważne pytania i rozwiewają wątpliwości widzów w różnych kontrowersyjnych kwestiach. Format jest nadawany na żywo, dlatego jest to dodatkowe utrudnienie. Nie brakuje w nim bowiem różnych wpadek, a gospodarze muszą wykazać się ogromnym profesjonalizmem i odpowiednio zareagować w różnych sytuacjach. Wizyta jednego z niedzielnych gości wprawiła ekipę śniadaniówki w zakłopotanie.

Pytanie na śniadanie usunęło wypowiedź gościa, który skrytykował rząd

Niedzielny odcinek Pytania na śniadanie poprowadził Tomasz Kammel w duecie z Izabellą Krzan. Gospodarze odcinka gościli między innymi pielęgniarza, Gilberta Kolbe. Był on rzecznikiem prasowym Białego Miasteczka i cały czas angażuje się w protesty pracowników służby zdrowia. Miał on wypowiedzieć się na temat pobytu pacjentów w szpitalu w czasie pandemii. W swoich wypowiedziach nie ukrywał negatywnego nastawienia do Ministerstwa Zdrowia i ich działań związanych z pandemią.

W przygotowaniach do szpitala warto zabrać ze sobą dużo wiary psychicznej i wiary, bo zdarza się, że jest jeden medyk na cały oddział. (…) Personelu brakuje, ale rządzący starają się o tym zapominać – mówił pielęgniarz w śniadaniówce.

Miał on na sobie również przypinkę, na której widniał napis popierający protest lekarzy. Na antenie odniósł się do tego Tomasz Kammel, który próbował jakoś załagodzić sytuację.

Dziękujemy ci bardzo za to wszystko, mamy pełną świadomość, że jesteście na pierwszej linii frontu. Nie raz, nie dwa mówiliśmy wam, że jesteśmy wam bardzo wdzięczni. Życzymy, żebyś nie musiał nigdy cichaczem plakietek przypinać przed naszą rozmową – powiedział prowadzący.

Po emisji każdego programu rozmowy z gośćmi trafiają na stronę śniadaniówki, by ci, którzy nie mieli okazji obejrzeć ich na żywo, mogli nadrobić zaległości. Internauci dopatrzyli się jednak, że spotkanie z pielęgniarzem zostało wycięte, a link jest już nieaktywny.

@GiKolbe został zaproszony do @pytanie_na by opowiedzieć o istotnych rzeczach, które pacjent powinien zabrać do szpitala w dobie pandemii. Podczas rozmowy wtrącił parę słów krytyki wobec rządowej polityki sanitarnej. Po zaledwie 4h nagranie zostało usunięte.

Rozmowa jednak została zarejestrowana przez czujnych internautów, a jej fragmenty opublikowano na Twitterze. Poniżej możecie zobaczyć, co działo się w niedzielnym Pytaniu na śniadanie.


Gilbert Kolbe w Pytaniu na śniadanie

Gilbert Kolbe w Pytaniu na śniadanie

Izabella Krzan i Tomasz Kammel

Izabella Krzan i Tomasz Kammel

Tomasz Kammel i Izabella Krzan

Tomasz Kammel i Izabella Krzan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×