Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do domu i zamarła. Oto, co psy zrobiły z jej apartamentem

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła pokazać, co zastała po powrocie do domu. Jej psy urządziły sobie niezłą zabawę.

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka w sierpniu 2019 roku wywróciła życie Agnieszki Woźniak-Starak do góry nogami. Gwiazda zdecydowała się na przerwę w karierze, która trwała aż do marca. Właśnie wtedy po raz pierwszy pokazała się publicznie w pracy – poprowadziła premierę filmu Hejter. Sala Samobójców. Kilka tygodni później ogłosiła, że wraca do radia, a następnie do telewizji.

Od września znowu regularnie możemy oglądać ją na szklanym ekranie. W duecie z Ewą Drzyzgą prowadzi Dzień Dobry TVN. Kobiecy duet w śniadaniówce został przyjęty bardzo ciepło przez widzów. Dziennikarki mają różne temperamenty, które świetnie uzupełniają się na wizji. Obie mają także inne pasje, którym oddają się po wyjściu ze studia. Woźniak-Starak po pracy najchętniej spędza czas w domu na wsi, gdzie mieszka ze swoimi psami.

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała, co psy zrobiły z jej apartamentem

Czworonogi są niezwykle ważnym elementem w codziennym życiu Agnieszki, która od lat angażuje się w akcje na rzecz zwierząt. O swoich psach potrafi opowiadać godzinami i to im poświęca najwięcej miejsca na profilu na Instagramie. Ostatnio nieźle zaskoczyła fanów, gdy pokazała, na co stać jej sierściastą brygadę.

Woźniak-Starak po powrocie do domu przeżyła niezły szok, gdy zobaczyła na podłodze stertę śmieci. Najwyraźniej stęsknione za nią psy urządziły sobie zabawę. W ruch poszła jedna z przesyłek opakowana w ochronną folię bąbelkową i czarny strecz, w który owija się paczki. Fragmenty pakunku walały się po całym mieszkaniu.

Bez komentarza… – napisała wyraźnie zaskoczona Agnieszka.

Czworonogi nie tylko narobiły sporego bałaganu, ale zdaje się, że wcale się tym nie przejęły. Dziennikarka zastała je, gdy smacznie spały. Zabawne zdjęcie z pewnością przyprawiło o uśmiech wielu fanów gwiazdy.


Agnieszka Woźniak-Starak pokazała, co psy zrobiły z jej mieszkaniem

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała, co psy zrobiły z jej mieszkaniem

Agnieszka Woźniak-Starak z przyjacielem

Agnieszka Woźniak-Starak z przyjacielem

Agnieszka Woźniak-Starak z przyjacielem

Agnieszka Woźniak-Starak z przyjacielem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×