Kim jest przystojny syn Kory i Kamila Sipowicza? Szymon pierwszy raz w życiu ubrał się na czarno?!

 

Kim jest syn Kory i Kamila Sipowicza Szymon?

Śmierć Kory rozdarła serce wszystkim fanom i bliskim artystki. Również niebywale intymny pogrzeb Olgi Sipowicz, na zawsze pozostanie w ich sercach. Przypomnijmy, że podczas świeckiej ceremonii pogrzebowej, swoje poruszające mowy wygłosili rodzina oraz przyjaciele Kory. Jedną z najbardziej poruszających chwil pogrzebu, bez wątpienia była krótka mowa 42-letniego syna Kory oraz Kamila Sipowicza – Szymona. 

 Chciałbym, żebyście nigdy nie zapominali, że mama walczyła o najważniejsze rzeczy: wolność i tolerancję. Pamiętajcie, żeby wokół was było piękno, żeby tworzyć piękno. Tworzyć dobrą sztukę. Dziękuję jeszcze raz wszystkim – powiedział Szymon Sipowicz

Śmierć matki jest ogromnym ciosem szczególnie dla synów artystki. Okazało się, że w tej strasznej chwili syn Kory – Szymon, mógł liczyć na wsparcie swojego serdecznego przyjaciela, rapera – VIENIA. Warto również dodać, że przystojny Szymon na pogrzebie swojej matki, prawdopodobnie pierwszy raz w swoim życiu założył na siebie czarne ubranie. 

Szymon Sipowicz przez wiele lat był bowiem didżejem muzyki drum’n’bass, ale przede wszystkim był zapalonym skejtem, czyli jeździł z wielką pasją na deskorolce – skateboardzie.  Syn Kory jest bardzo znany w   środowisku jako Perez.

Szymon Sipowicz z zawodu jest jednak grafikiem, zatem z pasją projektuje koszulki oraz szalone grafiki na swoje ukochane deskorolki. Oprócz tego syn nieżyjącej Kory pasjonuje się muzyką. Przypomnijmy, że Szymon zrobił piękny aranż na ostatniej,  płycie Kory – Ping Pong.

Szymon na swoim koncie ma również kilka udanych okładek, przede wszystkim zaprojektował okładkę płyty Skandal hiphopowego składu Molesta Ewenement.

 Jeździliśmy wtedy razem na deskorolkach, byliśmy ekipą skejtów spod Capitolu. Wtedy też poznałem rodzinę Szymona. Wiedziałem, że Szymon jest synem Kory i Kamila – mówi Piotr „Vienio” Więcławski, lider Molesty

Pamiętam jak Kamil Sipowicz kupił Szymonowi pierwszego macintosha z odpowiednim oprogramowaniem, żeby mógł „trzaskać” okładki. Miał program do robienia liter w 3D. Przygotował w nim logo Molesty. Szymon był wtedy moim kumplem, był z mojego środowiska, słuchaliśmy tych samych płyt: hip hopu, Beastie Boys, Rage Against The Machine. Więc cieszyłem się, że to on zrobi naszą okładkę. Do dziś bardzo blisko się trzymamy – dodał raper Vienio

Raper Vienio bardzo wspiera Szymona w tych niezwykle trudnych chwilach. Sam doskonale wie co znaczy stracić matkę, bowiem jego partnerką jest piękna Orina Krajewska, córka nieżyjącej Małgorzaty Braunek.

Mama Oriny też umarła na raka jajnika w 2014 roku, więc to jest temat, niestety, bardzo mi bliski. Dlatego doskonale rozumiem Szymona. To są takie momenty, że musisz być blisko przyjaciół. Musisz dzwonić, nie możesz wtedy milczeć. Nie może ci się wydawać, że cisza będzie lepsza. „Nie dzwoniłem, bo myślałem, że wolisz być sam..”. Nie! Prawdziwy przyjaciel oferuje wsparcie. Zacznij od smsa… – powiedział Vienio dla wp.pl

To są bardzo wzruszające słowa prawdziwego przyjaciela

Mało kto wiedział o traumatycznych przeżyciach Kory z dzieciństwa. Jej siostra wyjawiła straszliwą prawdę

Śmierć Kory uderzyła we wszystkich, ale najbardziej odczuł to jej mąż. Kamil Sipowicz jest zdruzgotany!

„Nie było mowy o żadnej chorobie”. Współzałożyciel Maanamu wspomina ostatnie rozmowy z Korą

 


Kim jest syn Kory i Kamila Sipowicza Szymon?

Kim jest syn Kory i Kamila Sipowicza Szymon?

Kim jest syn Kory i Kamila Sipowicza Szymon?

Kim jest syn Kory i Kamila Sipowicza Szymon?

Kim jest syn Kory i Kamila Sipowicza Szymon?

Kim jest syn Kory i Kamila Sipowicza Szymon?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×