Partner Jacka Jelonka z „TzG” już odczuwa skutki tworzenia męsko-męskiego duetu. Wyżalił się w wywiadzie. Nie tak to sobie wyobrażał

Michael Danilczuk i Jacek Jelonek

Michael Danilczuk i Jacek Jelonek

Michael Danilczuk, partner Jacka Jelonka z Tańca z gwiazdami, poszukuje miłości. Co powiedział w najnowszym wywiadzie i kto go podrywa po udziale w show Polsatu?

Pod koniec sierpnia wystartowała trzynasta edycja programu Taniec z gwiazdami. Do wyścigu o Kryształową kulę stanęli Krzysztof Rutkowski, Ilona Krawczyńska, Maja Włoszczowska, Łukasz Płoszajski, Wiesław Nowobilski, Agnieszka Litwin, Michał Mikołajczak, Natalia Janoszek, Jamala, Karolina Pisarek wraz ze swoimi trenerami. Pierwszy raz w historii show pojawiła się także para jednopłciowa –  Jacek Jelonek, znany z programu Prince Charming, wystąpił w duecie z Michaelem Danilczukiem, znanym polskim tancerzem, który od wielu lat robi karierę w Wielkiej Brytanii. Artysta razem z Jowitą Przystał wygrał program The Greatest Dancer, a następnie wziął udział w brytyjskiej edycji Tańca z gwiazdami.

Panowie przeszli przez show jak burza, zdobywając uznanie jurorów i sympatie widzów. Ich pojawienie się na parkiecie to prawdziwy sukces. Okazuje się, że przystojny tancerz zyskał też wielu wielbicieli. W najnowszym wywiadzie zdobył się na swoiste ogłoszenie matrymonialne.

Michael Danilczuk szuka miłości. Co zdradził w wywiadzie?

Wiadomo, że Michael Danilczuk od jakiegoś czasu jest singlem, mimo że przed programem deklarował, że ma partnerkę, o czym powiedział naszej reporterce.

Udział w popularnym show, jakim jest Taniec z gwiazdami przysporzył mu zainteresowania ze strony panów, jako że tańcząc w pierwszej męsko-męskiej parze w historii programu, jest odbierany jako gej.

Faceci go podrywają cały czas i piszą do niego wiadomości. Tak sobie myślę: „Michael, przepraszam”, ale on mówi, że to nie moja wina. Liczymy na tę piękniejszą płeć, aby podrywała Micheala, bo on jest singlem. Niech to będzie ogłoszenie matrymonialne. Widzieliście jego mięśnie brzucha? Znajdziemy Ci tę żonę — mówił w rozmowie z Faktem Jacek Jelonek.

Przy okazji okazuje się, że sympatyczny tancerz jest wyrozumiały.

Faceci mnie podrywają, ale nie mam z tym problemu. Piękne kobiety, czy mogłybyście coś do mnie napisać na Instagramie? Zapraszam! Bardzo byłbym wdzięczny — mówił Michael Danilczuk Faktowi.

Panowie jutro zatańczą w finale 13. edycji Tańca z gwiazdami. Jesteście fanami ich występów?


Jacek Jelonek i Michał Danilczuk

Jacek Jelonek i Michał Danilczuk

Jacek Jelonek, Piotr Mróz, Michael Danilczuk - Taniec z gwiazdami 13. Odcinek 9. Półfinał

scena z: Jacek Jelonek, Piotr Mróz, Oliwier Kubiak, fot. Podlewski/AKPA

Jacek Jelonek, Aggie Lal, Michael Danilczuk,

Jacek Jelonek, Aggie Lal, Michael Danilczuk,

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×