Przystojniak z „Kuchennych rewolucji” już odniósł pierwszy sukces!

Mikołaj Chamarczuk, Kuchenne rewolucje

Mikołaj Chamarczuk, Kuchenne rewolucje Żródło: TVN

Już dawno o żadnym odcinku „Kuchennych rewolucji” nie było tak głośno w mediach! I nie chodzi tym razem o ekscesy Magdy Gessler, a o właściciela restauracji “Cechowa”, w której gwiazda TVN przeprowadzała rewolucje. 22-letni Mikołaj Chamarczuk wraz z siostrą prowadzi w Złotowie restaurację. Nie szło im zbyt dobrze, więc na ratunek wezwali Magdę Gessler. Jak okazało się po emisji odcinka, Mikołaj stał się nowym ulubieńcem Polek!

Jego fanki założyły fanpage “Przystojniak z Kuchennych rewolucji”, któremu z każdym dniem rośnie liczba użytkowników. Do tego po sieci zaczęły krążyć już prywatne zdjęcia Mikołaja. Fanki pisały: “Nie dało się skupić na tych rewolucjach przez właściciela”, “Teraz będzie więcej “niezadowolonych” klientek, które będą krzyczały “proszę z właścicielem restauracji”.

Mikołaj Chamarczuk, Kuchenne Rewolucje

Mikołaj Chamarczuk, Kuchenne Rewolucje
Żródło: TVN

Nic dziwnego, że po emisji odcinka, restauracja “Cechowa” przeżyła prawdziwe oblężenie!

„Od piątku mamy full ludzi. W niedzielę część osób nie doczekała się na stolik, mam nadzieję, że wrócą i będą cieszyć się dobrym jedzeniem. To było duże zaskoczenie, nie spodziewałem się takiego zainteresowania. Masakra!” – powiedział Mikołaj serwisowi tvn.pl

Choć fanki tłumnie przyjeżdżają do restauracji Mikołaja – nie mają u niego żadnych szans. Dlaczego? Mikołaj od dłuższego czasu jest w szczęśliwym związku. Warto jednak pojechać do restauracji „Cechowa”, bo według Magdy Gessler serwują tam świetne jedzenie!

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×