Brad Pitt miesza w związku Amal i George’a Clooneyów. Żona aktora postawiła warunek. Wystawiła ich przyjaźń na próbę

Brad Pitt i George Clooney

Brad Pitt i George Clooney

Przyjaźń Brada Pitta i George'a Clooneya wystawiona na ciężką próbę. Amal postawiła warunek, który może nie wpłynąć dobrze na ich wieloletnią relację.

George Clooney ma majątek rzędu pół miliarda dolarów, Brad Pitt ma na koncie 300 milionów. Ich praca zawodowa to pasmo sukcesów – ostatni film wyreżyserowany przez tego pierwszego – Niebo o północy – obejrzało prawie 100 mln widzów, ten drugi rok temu dostał Oscara za Pewnego razu… w Hollywood Quentina Tarantino.

Obaj nieubłaganie zbliżają się do sześćdziesiątki, a jednak wciąż trafiają na listy najprzystojniejszych aktorów Hollywood. Clooneya ustatkował się u boku prawniczki Amal Alamuddin, z którą ma urocze bliźnięta, a Pittowi wciąż przepowiadany jest powrót do Jennifer Aniston, z którą był związany na przełomie wieków.

Panowie zachowują się jak wszyscy najlepsi kumple świata, niezależnie od stanu posiadania – stroją sobie żarty, wystawiają nawzajem na pośmiewisko, zdradzają niechlubne fakty z życia tego drugiego. A kiedy trzeba, chwalą, podziwiają i wspierają się nawzajem. Ich przyjaźń trwa od 20 lat. Odkąd w 2001 roku zagrali razem w Ocean’s Eleven, Brad i George są nierozłączni. Lubią spotkać się na kolacji z winem w posiadłości George’a nad jeziorem Como, a fleszy raczej unikają.

Teraz tabloidy donoszą, że przyjaźń dwóch przystojniaków, może zostać wystawiona na próbę.

Przyjaźń Brada Pitta i George’a Clooneya wystawiona na próbę

W ciągu jednej nocy Hollywood obiegła wiadomość, że Brad Pitt i George Clooney znów zagrają razem, po ogłoszeniu w zeszłym tygodniu, że pojawią  się w nowym thrillerze reżysera Spider-Mana Jona Wattsa. Jednak informatorzy jednego z tabloidów podają, że żona George’a, Amal, nie jest zadowolona z powodu zjazdu legendarnych imprezowiczów i ustanowiła szereg zasad, aby upewnić się, że Brad nie zwiedzie jej męża na manowce, ale także martwi się o przyjaciela męża.

Amal chce mieć na planie trenera trzeźwości – mówi osoba z otoczenia pary – Nie chce też, żeby George sprowadził Brada na manowce. Domyśla się, że jeśli Brad jest w trakcie bitwy o opiekę i publicznie informuje o tym, że jest lub był w AA, nie będzie chciał pić w barze z Georgem, który również stara się być zdrowszy.

Troska Amal i jej starania o to, żeby podczas pracy na planie nie wydarzyło się nic nieprzewidzianego, rozczulają George’a.

Zapewnił Amal, że są teraz starsi i mądrzejsi, a imprezy Ocean’s Eleven to już przeszłość. Jednak iskra wciąż istnieje – Brad i George śmieją się bez przerwy za każdym razem, gdy się spotykają!

Nadmierne zainteresowanie żony Clooneya może źle wpłynąć na przyjaźń panów, bo jak podkreśla informator, Brad bardzo nie lubi, jak ktoś, nawet z troski, stara się kontrolować jego poczynania.


Brad Pitt i George Clooney

Brad Pitt i George Clooney

Brad Pitt i George Clooney

Brad Pitt i George Clooney

Brad Pitt i George Clooney

Brad Pitt i George Clooney

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×