Szukaj

Wielka metamorfoza głównej gwiazdy „Przyjaciółek”! Zmieniła fryzurę na jeszcze lepszą, ale nie to jest największą niespodzianką!

Przyjaciółki Zuza

Przyjaciółki Zuza

Anita Sokołowska ma nową fryzurę

Czy Zuza umrze? Czy kluczowa gwiazda Przyjaciółek pokona raka? Znamy odpowiedź na najważniejsze pytanie nowego sezonu serialu! Anita Sokołowska nie tylko ujawniła dalsze losy swojej bohaterki, ale też pokazała nową krótką fryzurę. Zobacz jak zmieni się serialowa Zuza.

Przyjaciółki na ekrany telewizorów wrócą już za niecałe dwa miesiące. Nic więc dziwnego, że fani serialu w poszukiwaniu informacji na temat nowych odcinków regularnie przeglądają profile społecznościowe głównych bohaterek. Zwłaszcza Anity Sokołowskiej, która wciela się w rolę Zuzy.

Przypomnijmy, że Zuza w ostatnim sezonie, pomimo złego stanu zdrowia, wzięła ślub ze swoim ukochanym. Scenarzyści nie odpowiedzieli jednak na pytanie, czy bohaterce udało się pokonać chorobę nowotworową. Początkowo nie odpowiadała na nie także aktorka.

Przyjaciółki: Czy Zuza pokona raka?

W momencie, gdy pozostałe gwiazdy wstawiały ujęcia z planu, ona udostępniała zdjęcia z wakacji. Sokołowska postanowiła jednak nie trzymać dłużej internautów w niepewności i jakiś czas temu umieściła zdjęcia, z których wynika że Zuza najprawdopodobniej pokona raka, a do tego przejdzie sporą metamorfozę.

Bohaterka Sokołowskiej w najnowszych odcinkach będzie dumną posiadaczką grzywki, a nowa fryzura odejmie jej kilka lat. Na jednym ze zdjęć aktorce towarzyszy jej świeżo upieczony serialowy mąż – oznacza to, że jej małżeństwo będzie układało się pomyślnie.

Dodajmy, że nie tylko dzięki zdjęciom Sokołowskiej wiadomo, że Zuza ma się dobrze. Na swoim profilu na Instagramie fotografie regularnie umieszczają także inne gwiazdy, w tym m.in. Małgorzata Socha, która do serialu wróciła po krótkim urlopie macierzyńskim.

Przyjaciółki na ekrany telewizorów wrócą 7 marca. Będziecie oglądać najnowsze odcinki?

Wielkie zmiany w „Przyjaciółkach”! Małgorzata Socha zapowiedziała rewolucję w serialu [WIDEO]

Wymarzony ostatni odcinek „Przyjaciółek”! Ślub głównej bohaterki i suknia ślubna zapierająca dech w piersiach!

Gwiazda „Przyjaciółek” wygląda jak wrak człowieka! Dramatyczne zdjęcie ze szpitalnego łóżka zaniepokoiło fanów!


Anita Sokołowska na planie Przyjaciółek.

Anita Sokołowska na planie Przyjaciółek.

Anita Sokołowska na planie Przyjaciółek.

Anita Sokołowska na planie Przyjaciółek.

Anita Sokołowska na planie Przyjaciółek. Czy Zuza pokona raka?

Anita Sokołowska na planie Przyjaciółek. Czy Zuza pokona raka?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×