Szukaj

„Przyjaciółki” znikają z ramówki. Co w tym czasie wyemituje Polsat?

Przyjaciółki, sezon 14

Przyjaciółki, sezon 14

Telewizja Polsat zadecydowała o przerwie w emisji serialu Przyjaciółki. Jak długo potrwa i czym jest spowodowana? Kiedy hit Polsatu wróci na antenę?

Pandemia koronawirusa cały czas jest dla wszystkich realnym zagrożeniem. Doskonale przekonali się o tym aktorzy i cała ekipa serialu Przyjaciółki. Kilka tygodni temu rząd zezwolił na to, aby w wyniku łagodzenia restrykcji aktorzy mogli wrócić na plan najpopularniejszych seriali. Prace nad zdjęciami zostały bowiem wstrzymane na cały okres kwarantanny, a wielkie hity zniknęły z ekranów telewizorów. Również telewizja Polsat zdecydowała się wznowić pracę nad swoim największym hitem, którego emisja została przesunięta do jesiennej ramówki. Jednak zaledwie po kilku dniach pracy trzeba było ponownie zrezygnować z nagrywania kolejnych scen.

Okazało się bowiem, że jedna z gwiazd serialu jest zarażona Covid-19. Cała ekipa, czyli około 60 osób została poddana testom. Pozytywny wynik miało uzyskać kilka osób z planu, a kolorowa prasa donosiła, że wśród nich są Małgorzata Socha i Joanna Liszowska. Przerwa w nagraniach miała trwać do odwołania. Okazuje się jednak, że już 1 sierpnia aktorzy i cała ekipa wrócili na plan zdjęciowy. Pomimo przerwy w nagraniach i bardzo niepewnej sytuacji produkcji udało się nakręcić premierowe odcinki, które już od września są emitowane w Polsacie.

Przyjaciółki znikają z anteny

Serial Przyjaciółki od kilku lat w każdy czwartkowy wieczór przyciąga przed telewizory prawdziwe tłumy wiernych widzów. Niepewna sytuacja z kontynuacją produkcji wzbudziła wielki niepokój. Sytuację udało się jednak opanować i wszyscy aktorzy ponownie mogą gościć w naszych domach. Niestety w tym tygodniu fani serialu nie dowiedzą się, jak potoczą się losy bohaterów. Telewizja Polsat zdecydowała bowiem o przerwie w emisji.

Nie jest to jednak sytuacja, której należy się obawiać, ponieważ w najbliższy czwartek widzowie Polsatu zobaczą transmisję meczu o Superpuchar Europy. Uspokajamy zatem, że jest to przerwa w emisji, która potrwa zaledwie jeden tydzień. Przypomnijmy, że w poprzednim odcinku mogliśmy zobaczyć, jak serialowa Inga grana przez Małgorzatę Sochę ucieka sprzed ołtarza.

Jak dalej potoczą się jej losy, dowiemy się dopiero w kolejny czwartek, czyli 1 października.

 


Magdalena Stużyńska – Przyjaciółki, 16 sezon

Magdalena Stużyńska – Przyjaciółki, 16 sezon

Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska, Anita Sokołowska, Agnieszka Sienkiewicz – Przyjaciółki, 16 sezon

Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska, Anita Sokołowska, Agnieszka Sienkiewicz – Przyjaciółki, 16 sezon

Przyjaciółki

Przyjaciółki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×