Zapadła decyzja w sprawie „Przyjaciółek”. Polsat podał konkretną datę powrotu serialu

Przyjaciółki

Przyjaciółki

Jest dobra wiadomość dla wszystkich fanów polsatowskiej produkcji. Serial Przyjaciółki powraca na ekrany. Kiedy nowe odcinki?

Choć w czerwcu ekipa Przyjaciółek wróciła do pracy nad kolejnymi odcinkami, to nagrania dość szybko zostały przerwane z powodu koronawirusa. Jak się wtedy okazało, u jednej z gwiazd potwierdzono zakażenie. Ze względów bezpieczeństwa około 60 osób zostało poddanych badaniom na obecność COVID-19. Potwierdzono go u 8 osób, dalsze prace zostały wstrzymane do odwołania.

Nie wiadomo było, kim była pierwsza zarażona gwiazda, jednak podejrzenia szły w kierunku Małgorzaty Sochy. Magazyn Show w jednym z wydań informował wprost:

Gwiazda Przyjaciółek ma koronawirusa. Aktorka łagodnie przechodzi chorobę, a kwarantannę spędza w domu, tak jak cała ekipa serialu – głosił tytuł na okładce dwutygodnika.

Sama aktorka natomiast nie komentowała całej sprawy, aż do momentu, gdy wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie z powrotu na plan. Z radością oznajmiła swoim fanom dobre wieści:

Kierunek @przyjaciolkipolsat
#przyjaciółki #polsat #kręcimy #naplanie #poniedziałek #goodtobeback #workworkwork #onset #actorslife #selfietime #mondayvibes #mondaymood #happy #blondegirl #smile #comingsoon #excited #backstage #backstagesecrets

Przyjaciółki wracają na ekrany. Kiedy nowe odcinki?

Według informacji opublikowanych w lipcu na łamach Faktu koronawirus na planie serialu miał wpłynąć na termin emisji nowych odcinków. Tabloid donosił, że będzie to nie jesienią, jak planowano, a najwcześniej wiosną przyszłego roku.

Nie ma szans, by przez najbliższe dwa, trzy tygodnie zdjęcia zostały wznowione. Ekipa ma nadal robione testy. Nawet gdyby udało się wrócić na plan w sierpniu, to jest duże ryzyko, że nie damy rady nakręcić odcinków do jesiennej ramówki — mówi tabloidowi osoba z produkcji serialu.

Jednak ostatnie doniesienia są bardziej optymistyczne i zapewne wprawią w zadowolenie wszystkich fanów Przyjaciółek.

Już 3 września o godzinie 21.05 Polsat pokaże pierwszy odcinek 16. sezonu – czytamy.

Prawdopodobnie zagrożenie w serialowej ekipie już minęło i prace wznowiono ze zdwojoną siłą.


PrzyjaciółkiPrzecieki z 15. sezonu serialu

Przecieki z 15. sezonu serialu "Przyjaciółki". Aktorki pracują na planie w dresach i bez makijażu!

Serial Przyjaciółki - Inga, Anka, Zuza i Patrycja

Serial Przyjaciółki - Inga, Anka, Zuza i Patrycja

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×