„Przyjaciółki” wrócą, ale bez kolejnej aktorki. „Dowiedziałam się o tym wczoraj, mimo że za kilka dni miałam stanąć na planie”

Przyjaciółki - kto w ciąży?

Przyjaciółki - kto w ciąży?

Przyjaciółki to serial, który od pierwszego odcinka podbił serca widzów. Jedna z gwiazd została wyrzucona tuż przed wejściem na plan. Co się stało?

Serial Przyjaciółki cieszy się ogromną popularnością. Co tydzień gromadził przed telewizorami rekordowe liczby widzów. Na antenie Polsatu emitowany jest od 2012 roku i początkowo miał być krótkim serialem. Przeszedł on jednak najśmielsze oczekiwania produkcji i stał się jednym z największych hitów stacji. Niedawno zakończył się 18. sezon zmagań tytułowych przyjaciółek.

Głównymi bohaterkami są cztery kobiety, które przyjaźniły się ze sobą w liceum i podczas spotkania klasowego po latach odnowiły kontakt. Losy Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magdalena Stużyńska) i Patrycji (Joanna Liszowska) od niemal dekady są skrupulatnie śledzone przez fanów, którzy czekają na każdy zwrot akcji w serialu. Kobiety są dla siebie ogromnym wsparciem i dzielą się troskami na różnych etapach życia.

Od pierwszego odcinka w życiu serialowych postaci zmieniło się bardzo dużo. Były związki, małżeństwa, rozstania – czyli to, co Polacy kochają oglądać najbardziej. W ciągu tych dziewięciu lat przez plan przewinęło się wiele aktorów. Jedni występowali epizodycznie, inni zagrzali miejsce na dłużej. Ostatnio produkcja poinformowała o odejściu Agnieszki Sienkiewicz, która wcielała się w rolę Dorotki. Aktorka sama skomentowała sytuację i nie wykluczyła, że już nigdy nie powróci do serialu:

Potrzebuję odpocząć od tej postaci. Gram ją już 10 lat.

Przyjaciółki. Katarzyna Ankudowicz wyrzucona z serialu

W ostatnim sezonie pojawiła się nowa postać, w która wcieliła się Katarzyna Ankudowicz. Aktorka zyskała popularność za sprawą hitowego serialu Bulionerzy. To ta rola otworzyła jej drzwi do dalszej kariery. Ma za sobą również udział m.in. w Mamuśkach oraz gra BrzydUli 2.

Niestety gwiazda właśnie dowiedziała się, że została zwolniona i nie pojawi się w kolejnym sezonie Przyjaciółek. Oficjalnym powodem są zmiany w scenariuszu. Katarzyna miała na dniach wejść na plan, jednak tuż przed została wyrzucona, o czym sama poinformowała:

Wbrew planom, nie zobaczycie nowych przygód Ewy Matys. Oficjalnie zakończyłam współpracę z serialem Przyjaciółki. Niestety decyzją producentów, wskutek przesunięć scenariuszowych, mój wątek nie będzie kontynuowany. Dowiedziałam się o tym wczoraj, mimo, że za kilka dni miałam stanąć na planie. Spontaniczność tej decyzji czyni ją jeszcze trudniejszą dla mnie – poinformowała na Facebooku.

Wbrew planom, nie zobaczycie nowych przygód Ewy Matys.Oficjalnie zakończyłam współpracę z serialem @przyjaciolkipolsat…

Posted by Katarzyna Ankudowicz on Saturday, November 27, 2021

Będzie wam brakować jej postaci w serialu?


Katarzyna Ankudowicz

Katarzyna Ankudowicz

Katarzyna Ankudowicz

Katarzyna Ankudowicz

Katarzyna Ankudowicz

Katarzyna Ankudowicz

Komentarze